Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alsó kategóriás multifunkciós...

Alsó kategóriás multifunkciós gépek közül Canon, Epson vagy HP a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 19:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Főleg a tinták ára alapján érdekelne.
2010. máj. 10. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Epson. Az enyémbe az utángyártott patron színenként 500 pénz, de ha neten rendelem (mondjuk cd-vel, dvd-vel együtt, hogy meglegyen az árminimum) akkor 350.
2010. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mindegyik jó :)


Hp-m nagyon szépen nyomtatót csak horror árban volt hozzá a tinta. De 11X tudtam után tölteni a patront bele mielőtt meghalt a patron. Utána a patronok árából (színes és fekete kb 14 e lett volna)inkább vettem egy epsont. Ebbe most végtelen patronok vannak. Csak tintát kell töltenem beléjük. :) Nem nyomtat olyan szépen mint a HP de jó. Állítólag van benne egy számláló és mikor elér majd egy lap mennyiséget kifogja nekem írni, hogy az EPSON nem garantálja a nyomtatás minőségét tovább vegyek új nyomtatót... (Keres rá google-ba mielőtt nekem esel).


Canont meg a barátnőm nyúz már 3 éve. Azóta a gyári patronokat töltögeti után eddig 2X kellet a resetelni a tinta számlálót( nyomtató szerviz menüjében). szépen nyomtat és szkennel. A szkenner programja okosabb mint a Epsonomnak. Én ilyet vennék.

A canonba és a HP-ba a nyomtató patron a drága mert a patronban van a nyomtató fej. Új patron új nyomtató fej.

Cserébe szépen nyomtatnak a gyári patronok és többször után tölthetőek.

Epson. Nekem itt a nyomtató fej a nyomtatóba van.

Van ugye egy számláló ami majd egy bizonyos lap mennyiség után letiltja a nyomtatót :(... De addig olcsó bele a tinta 100ml 3000Ft forint. Jah és itt hiába van még tinta a patronodba, ha a nyomtató kiszámolta, hogy már nem lehet kiírja cserélj patront....

Ha után akarod tölteni kell venni chip resetert.


--

huh kicsit hosszú lett.


Én Canont vennék.

2010. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uh, köszi mindkettőtöktől a választ. Főleg a másodikat, kár hogy nem lehet két pluszt nyomni. :)


Még azt meg tudnád mondani, hogy hol lehet utántöltetni a patront? Vagy azt magamtól is meg lehet csinálni? Mert a neten találtam igen jó áron tintákat, de azokat ugye nem lehet csak simán belerakni.

2010. máj. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!