Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Dd-wrt-n hogyan tudok php-t...

Dd-wrt-n hogyan tudok php-t futtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy van e rá mód, hogy dd-wrt-n futtassak php futtatási környezetet?

Ha igen, mik a telepítési instrukciók?


Köszi előre is!


2011. júl. 14. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért egy php környezet lényegesen erőforrás igényesebb mint ami egy router számítási teljesítménye, nem beszélve a ram-ról és a tárterületről. Ha csak egy php kódot szeretnél időzítve futtatni akkor persze már más a helyzet, de valószínűnek tartom, hogy arra is egy unix alapú program kellene inkább, mert nincs php környezet, vagy ha van lassú
2011. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy adott fényképet szeretnék feltölteni ftpre percenként, mert az ip kamerám csak a belső hálón akar ftp-zni és nem akar felmenni a netre, már mint kipróbáltam, de hiába...

És erre a megoldásra jutottam.

A lényeg, vagy egy php szkriptet futtasak vagy ha van más megoldás, azt a képet feltölteni egy másik szerverre.

2011. júl. 14. 20:23
 3/5 VODKA0710 ***** válasza:

Azért a dd-wrt képes routerek számítási teljesítményben nem gyengék.

Itt van egy kis leírás angolul. Feltételezem, aki tudja mi a PHP, és tudja mi a dd-wrt, az tud angolul :D

[link]

Tárhelyileg lehetnek problémák, de ott az MMC meg a JFFS.

2011. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VODKA0710 ***** válasza:
Még egy kérdés: Ha a DMZ-t ráállítod az IP kamera IP címére, akkor sem tudod "kívülről" elérni?
2011. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

@VODKA0710


Chipi üzenete:


Nem képes akkor sem, már próbáltam, kinyitott minden portot, és akkor sem képes ftp-zni, de akkor a kamera elérhető máshonnan is, azon az ip címen amit a szolgáltató adott nekem

2011. júl. 14. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!