Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha rootolom androidos telefono...

Ha rootolom androidos telefonom, és valami okból vissza kell állítanom, egy factory data reset megoldja a dolgot? Ha nem, milyen alternatívák vannak? (HTC Incredible S)

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért akar mindenki turkálni az androidban? Attól, hogy van egy okostelefonod, még nem fogsz érteni hozzá (persze meglehet, hogy értesz hozzá). Ettől függetlenül van néhány előnye a rootolásnak, de ez egy mezei felhasználónak nem szükséges. Tehát ha nincs konkrét szükséged a rootolásra, akkor inkább ne csináld meg, mert nem biztos, hogy vissza lehet majd a gyárit állítani (elvileg vissza lehet).
2011. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valóban, egy átlag mezei felhasználónak nem is kell rootolnia a telefonját, de egy átlag felhasználó nem is ilyen telefont vesz magának. Műszaki területen dolgozom, tisztában vagyok a rootolás előnyeivel, és hátrányaival. Túrom a netet, bár nemrégóta van meg ez a telefonom, sok rengeteget böngésztem a netet, és úgy gondolom, már sokmindent tudok róla. Viszont a telefonomra eddig nem találtam olyan módszert, ami biztosan feloldja a rootolást, de egy kollégám szerint egy f.d.r. valószínűleg megoldja a dolgot.Ezért dobtam fel a kérdést, hogy aki már régebbóta benne van a témában, és biztos választ tud adni erre a kérdésre, tegye meg!
2011. aug. 13. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Voda 845-nél gyári visszaállítás nem, csak ha újratelepíted a ROM-ját.
2011. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!