Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ismer-e valaki emelt szintű...

Ismer-e valaki emelt szintű érettségire való felkészüléshez gyakorló feladatokat?

Figyelt kérdés
Nemsokára fogok érettségizni infóból, de a programozási részén még vannak hiányosságok. Ezért kellene valami kis leírás, hogy milyen feladat típusok vannak, mik fordulhatnak elő. (Félre ne értsétek, programozni tudok, de nem igazán tudom, hogy mire számíthatok.) És ezekhez kellene gyakorló feladatok. Ha ismer bárki könyvet vagy e-bookot vagy weboldalt, akkor legyen szíves és írjon pár sort, fontos lenne.
2009. ápr. 18. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Itt megtalálod az összes eddigi érettségit javítási útmutatóstul.

2009. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerem. De nem voltam elég pontos. Ahhoz, hogy jó legyen az érettségim, ahhoz ismernem kell azt is, hogy mit csinálok. (Pl: Feladat: Az előadások összekeveredtek, írja ki naponkénti bontásban az előadók nevét, az előadók sorrendjében. pl. 1. nap: 1. Béla, 2. János, 3. Gábor) << ezt a feladatot rendezni kell. Ezt fel lehet ismerni. De van olyan feladat, amit nem tudok. És ehhez kell az, hogy valaki leírja bárhol a neten és találjak hozzá feladatot vagy egy példát.
2009. ápr. 18. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Hát lehet én vagyok hülye, de a linken amit küldtem minimum 8 feladatsort találsz, ezeket használva megtalálod a típusfeladatot....
2009. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat.
2009. ápr. 18. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!