Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mire ad ki a Tomcat 7 'HTTP...

Mire ad ki a Tomcat 7 'HTTP Status 500'-as hibát?

Figyelt kérdés

Van egy java chat rendszer és az online usereket jeleníteném meg az (onlineusers.jsp) segítségével.

Forráskódja :

<%@page contentType="text/html"%><%@page import="java.util.*" %><%@page import="java.text.*" %><%@page import="Chat.server.*"%><%@page import="Chat.*"%><%

int l = Server.rooms.size();


for (int i=0;i<l;i++) {

xRoom xR = (xRoom)Server.rooms.get(i);

int rL = xR.cMembers.size();

String nicks = "\n";


for (int rI=0;rI<rL;rI++) {

xMember xM = (xMember)xR.cMembers.get(rI);


if (nicks.indexOf("\n" + xM.aktNick + "\n")<0) {

nicks+=(xM.aktNick + "\n");

}

}

out.print(nicks.trim());

}

%>

Könyvtáraim pedig :

admin

log

register

register/userimages

register/usermessages

register/usermessages/new

register/usermessages/old

Chat

webroot

Aki tud segítsen, előre is köszönöm:-)))


2011. aug. 29. 10:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Ilyen nehéz kérdést tettem volna fel?! :D
2011. aug. 29. 19:21
 2/3 ejbenjaro ***** válasza:
Kis google használat nem ártana szerintem. Egyébként az 500-s hiba ha jól sejtem Internal Server Error. Sokat tudnál magadon segíteni, ha teszem azt keresgélnél log fájlokat azon a szerveren, és elolvasnád, hátha benne van, hogy mi verte ki a biztosítékot, mi után dobta ezt a hibát...
2011. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese...Mr okostojás.Szerinted miért van fent a forráskód?A sarkon a "kukásjózsi" is tudja, hogy mi az 500-as hibaüzi!A kérdés nem ez volt...ha már jófofizol :-)
2011. aug. 30. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!