Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Windows vista ultimate. (? )

ValakiBiztosVagyok kérdése:

Windows vista ultimate. (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég telepítettem a gépemre a windows vista ultimate-t és egy ideig vitte azzal a seriallal amit beirtam, de most újat kér és akármilyent irok be az használatban van vagy ezt a hibaüzenetet írja : "A szoftverlicencelési szolgáltatás jelentette, hogy a számítógép BIOS vezérlőprogramjának hiányzik egy licence." Mit tudnák vele kezdeni? Kb 2 hétig vitte a seriallal és egyik nap kapcsolom be a gépet és kér egy új serialt ^.^ Előre is köszi a válaszokat...
2011. szept. 28. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*irt=ért
2011. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a slmgr-t és ezt irja ki:

Windows Script Host

Szkript C:/Windows/system32/slmgr.vbs

Sor 291

Karakter 5

Hiba Engedély megtagadva

Kód 800A0046

Forrás Microsoft VBScript futásidejű hiba



:S:S

2011. szept. 28. 22:09
 13/18 anonim ***** válasza:
használj dos-t vazze
2011. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Két dolgot nem értek.

Az egyik: miért telepít mindenki ultimate változatot, amit köztudottan nem értékesítenek OEM felállásban amire ezek az aktivátorok hajaznak. Home premium tökéletesen elég.

A másik: lehet venni OEM verziót külön is töredék dobozos árért, vagy úgy venni pl laptopot hogy legyen hozzá.

Az oprendeszer a biztonság egyik alappillére, ennek ellenére igen sokan félvállról veszik, s vígan használják az így-úgy crack-elt, esetleg beépített hátsó ajtókat is tartalmazó rendszert.

2011. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Talán azért nem veszik az emberek mert nincs rá pénzük??
2011. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

08:21

Ez nem mindig igaz. Akinek lenne rá az is a minden ingyen kell szemléletet követi. Ha lehetne hackelt kenyeret kapni akkor az is ingyen kéne. Igaz hogy enni kell de nehogy már fizessek érte. Ez a mentalitás a gátló tényező sok esetben, és nem a pénz.

2011. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Megtaláltam a CD-t és újratelepítettem az ultimatet. Mégegyszer köszönöm minden hozzászólónak hogy írt :).
2011. szept. 29. 21:56
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia melyik ultimatet telepiteted újra ? Vistát vagy win 7 ?
2012. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!