Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a véleményetek a java...

Mi a véleményetek a java programozási nyelvről?

Figyelt kérdés
Ha megtanulom a java programozási nyelvet akkor fogok tudni számítógépekre pl(ablakos programot) és telefonra pl (nokia 6300) ra programot,játékot írni?
2011. okt. 3. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nem vagyok egy programozó zseni, de a minecraft alapján biztos jó, Notch is azt írta hogy jó
2011. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eleve rossz a hozzáállásod...
2011. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon is jó a hozzá állásom C++ ról szeretnék átérni javára mert nagyon bonyolult és nehéz.
2011. okt. 3. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Akkor ne Javára állj át, mert semmivel nem leszel előbb! Egyszerűbb nyelvet keress, egy script nyelvet! PHP, Python, stb...
2011. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előny: multiplatform (szóval igen, tudsz ablakos programot és mobil játékot írni)

Hátrány: kell JRE a futtatáshoz.


A C++-nál nem sokkal egyszerűbb, szóval ez nem szól mellette.

2011. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Java van számítógépre és mobilra is. A mobilos egy külön átdolgozott változat.

Kezdetben elég nehéz, ha egyből bonyolult játékot akarsz írni, akkor az nem fog menni még C++-os tapasztalattal sem. Grafikus felületű programot C++-ban is lehet írni, ha nem tévedek. Javában is persze.

Segíthet, hogy kiváló a dokumentáció, mindenről megvan, hogyan használhatod, mire való.

2011. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én eddig mindent meg tudtam csinálni csak Javával és C++-al.

Valószínűleg azért,mert nem voltak webes projektjeim :)

Szóval szerintem király nyelv.

2012. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!