Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit javasoltok? Java vagy C++?

Mit javasoltok? Java vagy C++?

Figyelt kérdés
Melyik nyelvet javasoljátok elsonek elkezdeni tanulni?Java vagy a C++?És miért?elore is koszonom!
2011. okt. 18. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
c++
2011. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek azt meséld el, mit akarsz csinálni, mi az érdeklődési területed? :)


Ha 3D-t akarsz művelni, akkor C++.


Ha inkább a netes terület húz, vagy apróbb játékok, adatstruktúrák izgatnak, akkor Java.

2011. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Java. Szigorúan veszi a parancsokat, ez később jó szokásokat alakíthat ki, viszonylag gyorsan lehet eredményeket elérni benne.
2011. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha most ismerkedsz a programozással akkor egyiket sem.

Tanulni a gondolkodását, menetét, szokni maga a programozást, kezdetnek a Visual Basic-et ajánlom.


Ha már van programozási gyakorlatod, tapasztalatod akkor: Java. C++ban programozni többen tudnak mint jávában.

2011. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat!Teljesen kezdo vagyok es egy most indulo tanfolyamra szeretnek beiratkozni kezdeskent es ez kozul a 2 nyelv kozul lehet valasztani..Hat nem tudom ,de azt hiszem inkabb a netes terulet huz..Meg nem dontottem utanna kell jobban olvasnom mindennek..Koszonom a sok hasznos valaszt!
2011. okt. 18. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha teljesen kezdő vagy akkor jobb lesz a Java tanfolyam elsőre szerintem.
2011. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a C++-ra mennék, nehezebb, mint a JAVA, de cserébe többet is fogsz tudni. Ha elsajátítod a C++-t, utána a JAVA már kb. p*csafüst, fordítva viszont ugyanúgy szopni fogsz a C++-al.
2011. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolso koszi a valaszt :D megerositetted bennem h a C++ -ot valasszam ..koszike mindenkinek :)
2011. okt. 19. 19:44
 9/10 webmester-ter ***** válasza:
szerintem a C++-t válaszd, és tanuld, ha érted magyarul a mechanikáját, akkor utánna könnyű és ha egy nyelvet megtanultál, utánna könnyű a más nyelvek elsajátítása
2011. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én a b+ ajánlom
2011. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!