Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik a legjobb C# IDE ( MS...

Melyik a legjobb C# IDE ( MS visual studio kizárva)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy akinek van tapasztalata a C#-al, az milyen IDE-t használ?

Csak mert nem igazán jön be a Microsoft visual studio, így kíváncsi lennék milyen egyéb IDE-ket ajánlanátok :)

Megjegyzés: csupán egyetem, tanulási szempontból fontos, szóval nem kell kismilliárd funkcióval rendelkeznie, fontos lenne, hogy free-to-use legyen :)

Előre is köszi a válaszokat :)


2011. okt. 23. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a monodevelop-ot: [link]

Bár sztem a VS-nél nincs jobb, még a free-nél sem.

2011. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Geanie, Ugyan ezt linuxon használom de van winfosra is asszem.
2011. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mono-t kipróbálom, illetve felraktam egy sharpdevelopot, meglátjuk melyik passzol hozzám :)

Ubuntu is van xp mellett, szóval szerintem a tiedet is meglesem :)

Köszi!

UI: nem állítom h a VS rossz, csak nekem nem fekszik annyira, illetve zavar a lassúsága ( gyenge laptopom van igy fontos h nem kell annyi minden az IDE-be :))

2011. okt. 23. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
VS-ből is van free verzió, ráadásul a lassító "feature"-öket biztosan ki is lehet kapcsolni. Egyébként C#-hoz a legjobb IDE, nem véletlenül használja ezt minden cég, ahol C#-ban dolgoznak. Szóval talán nem árt, ha ebben szerzel tapasztalatot, mert a munkahelyeken úgyis ez lesz releváns, az senkit nem fog érdekelni, hogy te a XYZ free IDE-t mennyire vágod, ha Visual Studio-ban nem tudod a legalapvetőbb dolgokat sem megcsinálni. Nem kötözködni akarok, csak jótanács.
2011. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!