Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C# program feladatot vki tud...

C# program feladatot vki tud nekem írni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
írasd ki a géppel azt hogy "helló World"XD
2011. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj egy html parsert, ami ellenőrzi, hogy minden nyitótagnek van zárótegje és az egymásba ágyazásuk helyes.

A tageknek lehet attribútumok is.


Vagy írj parancsoros programot, amibe be lehet logolni adminként, hozzáadni új felhasználókat, illetve az adataikat módosítani. A felhasználók meg beléphetnek és megnézhetik az adataik.


Írj programot ami egy számokból álló tömböt bináris fába tárol el rendezetten. Tud lekérdezni a legnagyobb, legkisebb elemet, tudj törölni és beszúrni a fába, mond meg a fa mélységét.


Keress olyan prím számot, ami megadott számú számjegyekből áll. Ellenőrizd Miller-Rabin tesztel. Próbáld optimalizálni, gyorsítani a keresést. Nem csak integer határain belül keressen, lehessen akár 30 számjegyből álló prímet is keresni.

2011. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én olyannal próbálkoztam, amit neked is ajánlok, hogy van ez a panel nevezetű elem, aminek van graphics tulajdonsága. Ezzel lehet rajzoltati. Például be tudod programozni, hogy valamilyen szinnel ilyen meg ilyen vastagon húzzon egy vonalat. (legegyszerűbb), nekem olyan ötletem volt, hogy random osztály használva kiszínezi egyesével az összes pixelt (0x1, 0x2,... koordinátákát,) lehetnek egyformák a színek (tehát ismétlődhetnek). Ez azt eredményezi, hogy egy random képet ad. na mármost ez nem olyan nehéz leprogramozni,. (10 sor) de annak kicsi az esélye, hogy kivehető alakot alkossanak a képpontok, elég zavaros kép jön ki belőle (nekem túlságosan eltérőek voltak) (én eddig foglalkoztam vele) na ha ez megvan, meg kellene próbálni hogy addig menjen automatikusan, amíg sok olyan pixel van egymás mellett alatt amik kis különbségekkel térnek el egymástól ( egy fénykép is így néz ki) ami már kiadna valami felismerhető alakot. eltárolni ezt egy változóba, és kiíratni, mennyiszer kell próbálkozni, hogy értelmes képet alkossunk.
2011. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!