Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Counter strike 1.6 egy nemtúl...

Linkoln kérdése:

Counter strike 1.6 egy nemtúl fejlett program, hogy lehetne átállitani a beállitott 100hps értéket mondjuk 300ra?

Figyelt kérdés
Szóval hogy állitsam a hp ratet? gondolom egyik filet ber bele van programozva és csak átkéne irni az értéket esetleg értékeket, vki nemtudja?
2011. dec. 22. 10:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
sehogy!!!
2011. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
buta vagy!
2011. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minek akarod 300-ra állitani, jógyerek? :D Tán van egy 300 Hz-es monitorod is hozzá? :D
2011. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért akarom mert jobbszeretném ha 300hp lenne, d enemértem a kedves válaszokat, mi ebben az annyira bonyolult?

Ha bevan állitva 100ra, egyértelmű hogy átlehet állitani!

És miért vagyok buta? Meg miaz hogy 300Hz-es monitor? minek kéne hozzá akármi, cskas szimplán 3x annyi hp-t akarok, d eha nemtudjátok inkább ne irjatok vissza hülyeséget mert átlehet állitani és a buta vagy meg sehogy stb nem tul értelmes válasz.

2011. dec. 23. 10:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja ok, félreértettem a dolgot, frame per sec-re gondoltam. Viszont a választ sajnos nem tudom, de biztosan lehetséges, mert vannak olyan szerver mod-ok, ahol nem 100 HP-d van, hanem több. Sztem keresd meg egy ilyen szerver adminját, ő tud segiteni.
2011. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oh, ezt nemis tudtam, köszi :)
2011. dec. 24. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:
azért vagy buta, mert a hp nem egy kliens oldali változó, azt legfeljebb a szerver 'tudja átírni' :d
2011. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt természetesen tudom, de egyrészt van szerverem, másrészt meg lanra kéne mert haverokkal szeretünk nyugisan játszani lanban,de kicsit kevésnek tartjuk a hpt.
2011. dec. 24. 15:11
 9/11 Silent9681asdasd válasza:

Heh.

www.amxmodx.org ról letöltöd az amxmodxet.

Írsz hozzá egy plugint ami spawnkor beállítja a hpt 300ra. Kicsit bôvebben:

#include "amxmodx.inc"

#include "hamsandwich.inc"

#include "fun.inc"

public plugin_init()

{

RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "fwSpawn", 1);

}


public fwSpawn(i)

{

set_user_health(i, 300);

return PLUGIN_CONTINUE;

}


Keresel egy konvertálót, lefordítod, §moddir/addons/amxmodx/plugins mappába behelyezed a .amxx fájlt és a nevét a configs mappában található plugins.inibe beírod. Restart és jó szórakozást :)

2012. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nah erről van szó :D
2012. ápr. 16. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!