Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Windows XP - SP2 átírás SP3-ra?

Windows XP - SP2 átírás SP3-ra?

Figyelt kérdés

Windows XP-m van, SP2-vel, és egy játék miatt szükség lenne az SP3-ra, amit nem akarok letölteni, meg telepítgetni. Valaki tudja, hogy lehet egyszerűen átírni, hogy a gép azt érzékelje, az SP3 van rajta?

Mert hallottam, hogy lehet, csak azt nem tudom pontosan milyen fájlt, és hol kell mire átírni. Állítólag egyszerű. Fontos lenne, aki megírja annak ezer köszönet!


2009. máj. 23. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez vakítás az sp3 magában foglalja a Windows XP rendszer összes korábban kiadott frissítését, beleértve a biztonsági frissítéseket és a gyorsjavításokat, így olyan, előzőleg frissítésként kiadott funkciókat, mint például a Microsoft Management Console (MMC) 3.0-s verziója, illetve a Microsoft Core XML Services 6.0-s verziója (MSXML6).

Az lehet hogy a játékprogram egy bizonyos dll verziószámát nézi és csak azt kell átnevezni indítás előtt újabb verzióra.

2009. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én úgy hallottam, hogy a windows/system-ben van valami fájl, amit csak át kell írni sp2-ről simán sp3-ra, és akkor még a Sajátgép/tulajdonságokban is úgy jelenik meg. De hogy ez melyik fájl meg hol...:)

De lehet neked is igazad lehet, mindenesetre várok még válaszokat...:)

2009. máj. 24. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Az SP2 és SP3 között sokkal lényegesebb különbségek vannak annál, minthogy átírsz egy fájt egy sorát. Valószínűleg azért követeli meg a játék az SP3-at, mert valóban használja az SP3 valamilyen plusz funkcióját. Szóval ha valahogy be is tudod csapni a játékot, úgysem fog működni.
2009. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szoftverbázisban le lehet tölteni egy frissítést, ami az sp2-t sp3-ra frissíti.Kb 307 Mb. [link]
2009. jún. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen!:)
2009. jún. 1. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban semmi újírás nincs az SP2 óta... annyi h a SP3 magába foglalja az eddig kijött javításokat. Egyébként tudtam mit kell átírni, de nemjut eszmbe. Sztem könnyebb ha frissited winupdateren keresztül.. ha folyamatosan frissítgetted a rendszert akkor 70 mega körül van.
2009. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
adat bazis ba lehet atirni egy video is van fent neten
2012. febr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.hkey local machine

2.system

3.currentcontrolset

4.control

5.windows

6.CSDVersion 2 katt ha sp1 akkor 100 2=200 3=300 ha 1000 ret irsz akkor sp16 lesz szerintem 1-9 ik 1-9 lesz

2012. júl. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!