Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ és Javát szeretnék tanulni...

LOLoszto kérdése:

C++ és Javát szeretnék tanulni PL könyvből melyikből érdemes vagy valaki aki ért hozzá segíteni nekem hogy megtanítson vagy valami?

Figyelt kérdés

2012. jan. 12. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A válasz nagyban függhet attól hogy tudsz e angolul. Ha c++ és a javat választod nem lenne bölcs kezdés a c++. Mindenképpen java -val kezd. Egy könyvet tudok ajánlani java hoz ami sztem nagyon jó. Agyhullám: Java. C++ már neccesebb azt sokkal nehezebb jól megtanulni. Ha c++ t akarsz mindenképpen tanulni, Assembly tanulj előtte, amihez meg megkel tanulni a hardver elemek működési elvét is. Informatikai tudás szükséges hozzá.


Javat nem nehéz megtanulni. Hamar érhetsz el benne sikereket. Vannak hátrányai, windows api -val meg fog gyűlni a bajod. De JÓ Java programozókra nagy igény van.

2012. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne a C++-hoz assembly?

Sőt, tovább megyek, mivel a C++-t nem csak objektum orientáltan lehet használni, kezdésnek könnyebb a java-nál az alapok elsajátítása.


A nagyon alapokat pedig szinte bármilyen könyvből el lehet sajátítani. Van egy jó kis 2 kötetes C++ könyv: [link]


Nem olcsó, de e-bookban is fellelhető.

2012. jan. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A javát szeretném élőször de am2kotetes c++ majd megnézem kossz leginkább java kell minecraft pluginokhoz de kosxi a segitséget :)
2012. jan. 13. 06:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha java kell, akkor esetleg: [link]
2012. jan. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Tanuljuk meg a Java programozási nyelvet 24 óra alatt"

én ebből a könyvből tanultam, akár szinte a nulláról el lehet vele kezdeni, logikusan, érthetően elmagyaráz mindent, és úgy tudom van C++ változata is

2012. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!