Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Megtudom itthon tanulni a c++...

Megtudom itthon tanulni a c++ programozást?

Figyelt kérdés
letöltöttem a "Tanuljuk meg a C++ programozási nyelvet 24óra alt" c. könyvet abből megtudom tanulni az alapokat? ja és a notepad++ jó program? és nem kezdem "túl hamar"? 12/F
2012. jan. 14. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
12 évesen már 2 éve kódoltam. a 24 óra alatt könyv kezdetnek tökéletes.
2012. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem, már egész jól haladok vele. Dev c++ kell hozzá, és úgy lényegesen otthon nem fogsz nagyon megtanulni.Hidd el, ez nem úgy műxik, ahogyan te is és az egyik barátom is gondolja, hogy 1 nap alatt megtanulom, másnap este már letölthető steam-en 60 euróért a játék. Nem! HA így lenne, már steam-en 1-2 centért lehetne játékokat vásárolni, de az is lehet, h ingyen, vagy fizetnének azért,h játsz vele. Jajj, és a tanuljunk meg 24 óra alatt-ot én is olvastam, és ha ez az első programozási nyelv amit tanulsz, akkor számodra szerintem érthetetlen lesz. Én inkább a videótutorialáokat javaslom ebben az esetben, vagy inkább tanulj XNA-t, ha játékot akarsz csinálni. Remélem segítettem.
2012. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek jó dolgok

az igazi programozok mind maguktól sajátitsák el a dologokat vagyis ezt nem lehet megtanítani csak az alapjait

nagy hozáértés is kell és magán szabadidödbök sokat áldozni utána olvasásokra gyakorolgatni

tervezni vagyis nyelv függetlenül megérteni a programozást

c++ 24 jó kezdetnek

ha kivülröl fújod akor jöhet a c++ bibliája (nagy könyve, a c++ programozásról)

ezek hasznosak lesznek

de lehet hogy kicsit gyors én nemtudhatom

Pascal al kezdtem én és az "könyü" nyelv persze nem igazán hasonlít a c++ ra

azért csak fokozatosan ha nem áll rá az agyad akor lehet nem kell eröltetni

2012. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát igen norepad++ nagyon jó kodolni tudsz bene "meg többet tud mint office"

viszont fordítója nincs

hogy programot csinálj kel egy fordító is

2012. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
amúgy modokat akarok készíteni játékokhoz (pl minecraft)
2012. jan. 14. 15:57
 6/9 netzsaru ***** válasza:
Mi a véleményetek a Microsoft Visual Studio 2010 -ről? nekem az van és elég jónak tűnik
2012. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző:

Jó az is és a code blocks is a dev c++ is és még sok más fejlesztő is jó de inkább tanulj mert egyiket sem tudod normálisan használni programozni meg duplán nem szerintem.

Ez jött le a kérdésedből.

Bocsi,hogy ilyen kemény voltam :)

Csak azt szeretném mondani,hogy tanulj és ne azzal,foglalkozz,hogy miben kódolsz mert mindegyik jó.


Amúgy meg igen jó a visual studió.

De szerintem jobb a code::blocks mert ingyenes és sokat tud.


Fordító pedig a mingw jön be nekem nagyon.


code:blocks a mingw fordítóval együtt számomra ezerszer jobb mint a visual studió.

2012. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van miből tanulnod akkor miért ne lehetne?
2012. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Minecraft modokat Java-ban írják.

Ha nem adod fel és komolyan veszed a dolgot, pl nem youtube videókból tanulsz, vagy egyéb magyar anyagból, akkor pár év múlva - amikor kinő a fanszőröd - hasznos dolgokat is tudsz majd írni, akár minecraft modot is.

2014. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!