Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Telefonra szeretnék Java...

Telefonra szeretnék Java alkalmazást készíteni. Tudtok ezzel kapcsolatban valamilyen leírást? Milyen programmal tudok, a programnyelvről valami manual féleség, esetleg valami fórum.

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Például NetBeans-szel: [link]


A teljes verziót töltsd le sztem, igaz elég lenne a Java-s is, de azzal nekem vmi gondom volt, vmi plugint külön kellett letölteni.


Leirashoz sztem googleba írd be, hogy j2me tutorial, vagy vmi hasonlót.

2009. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. És szerinted nem túl elavult? Mert a mostani telefonokon nem nagyon vannak már JAVA alkalmazások.
2009. dec. 15. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
(Első vagyok) Hát személy szerint én em vagyok oda a J2ME-ert, de igazából a javaért sem. Soha nem lesz olyan / nem fog ugy futni a programod, mintha a telefonnak megfelelő nativ módon programozod. Nem okos telefonkkal nem tudsz mit csinálni, ott kb. marad a j2me, de okos telefonoknal azért van jobb választás, csak eléggé telefon/platform függő lesz. Pl. irhatsz iphone-ra objecivec-ben, vagy symbinara c++-ban (itt kulonosen gondok lesznek meg a kulonbozo smybianos telok kozotti kompatibilitassal is), vagy irhatsz winmobilra c++ban, vagy .net CFben (c#), stb...Neked kell eldontened, hogy a telefon fuggetlenseg a fontos, vagy egy adott tipusu telora szeretnel fejleszteni.
2009. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!