Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek ha Elkészítettnék...

Szerintetek ha Elkészítettnék egy pc játékot akkor azt vennék? Úgy mint a Battlefieldet vagy a többit.

Figyelt kérdés

PS3 ra is ki lenne adva meg más konzolokra is.

Az volna a címe,hogy:Az új föld.

Alcíme is volna: Menekülés az ismeretlenbe.


Ezek lennének az első részben:

meglenne a magyarázat mi miért történik benne,hogy ész szerű legyen.De ezek volnának benne:


Be fog csapódni az Apofisz vulkánok törnek ki a Hold is megindul a föld felé a föld letér pályájáról,megtudja mindenki,nagy pánik tör ki mindenki rabol és egymást ölik hogy felkerüljenek arra a listára ami belépő jegy a hatalmas űrhajóra.csak 50 000 ember fér el benne.

A játék folyamán egyre jobban éget a nap fénye egyre több és brutálisabbak a természeti katasztrófák.

Egyszerű nem fontos emberként indulsz célod,hogy feljuss a hajóra.Majd idővel fontosabb emberré válsz a játék folyamán.Befejezésként pedig lássuk az űrhajóból ahogy a föld porrá válik.

A játék még egyszer hosszabb volna mint a battlefield harmadik része.Már mindent elterveztem nagyon élvezhető játékmenet volna.


Nem tudom mit láttok ebben de engem nagyon késztet,hogy megvalósíthassam de bonyolult meg kockázatos is.

Mit mondtok ti?


Látok magam előtt mindent és engem nagyon izgat az ötletem.

Ha azt mondom van olyan 200 000 euróm akkor azzal megcsináltathatnám?Elég lenne rá?


Mennyi az esélye,hogy a bevételemből legalább visszajön a 200k euró?Úgy mutatná az emberkét mint a dead spaceba.

Nincs game engine a 0-ról kéne leprogramozni az egészet.

Elég volna rá a 200 000 euró?És visszajönne az ára legalább?


Én szerinte lenne több bevétel 200k eurónál ti,hogy látjátok ezt?

Mindennek hivatalos úton kell történnie.

Gondoltam C++ ban kéne írni.Szerintem.

Sőt ragaszkodom a c++ hoz.

De vissza fog jönni a bevétel?Elég lesz rá a 200k euró?


2012. febr. 18. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha 10 évesnél idősebb vagy, akkor én aggódnék az anyukád helyében.
2012. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Háát érdekesen fogalmazol, mintha 3-4 különálló részben írtad volna meg...


Na figyelj... jelenleg 1 euró 289.35 HUF. Szóval 200 000 euró az majdnem 58 000 000 HUF. Annyi valószínű, hogy elég lenne.


Miközben olvastam a kérdésed, nekem az az érzésem volt, hogy a "jó ötletek" mellett, még mindig nem tiszta a játék műfaja.

Pedig ez lenne az első lépés, hogy meghatározzuk mit is akarunk csinálni. FPS, RPG vagy egyéb?

Mert ha ez nincs meg... akkor a részleteket hogy fogod maradéktalanul kidolgozni?


Hogy vissza jönne-e az ára?

Hát ez sok mindentől függ. Pl. a piac akkori igényétől (kb. 5 év múlva, amikorra kész lenne a játék). Figyelembe kell venni, hogy egy teljesen no name csapat kezei közül kerülne ki a termék, így kisebb lesz rá a kereslet mint pl. egy EA-s game-re.


Illetve, ne hidd azt, hogy annyira könnyű egy jó játékot összehozni, és azt is vedd figyelembe, hogy mennyi jó játék van... és mégse hallani róluk semmit, mert elnyomták a "nagyok".

2012. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
3x említed, hogy mennyi pénzed van, és hogy visszakapod-e, amin már szétröhögtem magam mikor olvastam. xD
2012. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Etessük a trollokat, gyerekek?


Tegye fel a kezét, aki elhiszi, hogy akinek 58 millája van az komolyan itt kér segítséget!

2012. febr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez igy mellbevagott reggel. Egy battlefield3 elkészítésq több millio dollár. Dugd fel magadnak a 200k dat!!!
2012. febr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Istenem, naponta felteszik ezt a kérdést 10 éves gyerekek. Ha tanulsz angolt, hogy megértsd neten a tutorialokat programozásról és tanulsz C++-t, OpenGL/DirectX-programozást, akkor beszélhetünk.
2012. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó tanulj meg értelmezni jó.

Nem én fogok sem programozni sem modellezni stb.


Na elég rá a 200k vagy sem.

Amúgy meg ez az összeg egyáltalán nem sok csak nektek magyaroknak meg az összes miniatűr országnak talán.


Németországban egy kukaszedő keres annyit mint nálatok egy tanár.

2012. febr. 19. 14:48
 8/13 anonim ***** válasza:

A Brink című játék (ami egy fos) az majdnem ugyanerről szól csak ott nem űrhajó van hanem egy nagy hajó.

a 200k az meg lószar. a GTA IV-et pl. 100millió$-ból csinálták a Gears of War 2-t 150millió$-ból. szvsz

2012. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
bocsi melléírtam a Gears of War 2-őt csak 15millából xD
2012. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Külföldet csak azért emlegeti, hogy legyen kifogása, amiért egy értelmes mondatot nem tud magyarul leírni. Persze ha ilyen lelkesen elkülönül tőlünk, magyaroktól, akkor az is kérdés, hogy mi a f@szt keres egy magyar oldalon a hülyeségeivel.
2012. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!