Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érintőképernyős java játék...

Érintőképernyős java játék készítés, de mivel?

Figyelt kérdés
programozó vagyok mielőtt bárki beírná, hogy elöbb programozni tanulj meg, én csak egy program nevet szeretnék.
2012. febr. 23. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A konkrét készülék, amire programozni akarsz, rendelkezik egy gyártóval, ami valószínűleg biztosít hozzá SDK-t és ajánl valami fejlesztőkörnyezetet. Ezt kéne követni, mert ha egyéni úton indulsz, akkor nem tudod tesztelni a cuccot rendesen.
2012. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Samsung Corby-m van,ennyit tudok :D
2012. febr. 23. 21:33
 3/8 A kérdező kommentje:
JVM Java Virtual Machine, ez lehet az?
2012. febr. 23. 21:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Megvan: [link]
2012. febr. 23. 21:56
 5/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Java Micro Edition (Java ME).



Az érintőképernyőhöz nézd meg ezt :


[link]


Amit keresned kellene szerintem a fentiek alapján :

pointerPressed, pointerDragged, pointerReleased

"

he key to touchscreen support is the Canvas class and its’ methods pointerPressed, pointerDragged and pointerReleased. These events are called when user puts finger on the screen (pressed) and drags the finger (dragged) and finally when removes the finger (released). Each method has the x and y coordinates for the pointer action.

"


Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 _Jessy_ ***** válasza:

legtöbben eclipse+android SDK-t használják (én is).

[link]

[link]

és persze kell hozzá egy java SDK is. A beállításokhoz pedig gugli "android eclipse" vannak jó kis leírások, hogy hogyan kell belőni, de ha jól emlékszem, akkor az android oldalon is le van írva. Egyébként Samsung-ot azt hiszem eléggé szopacs debugolni, de azért sok sikert!

2012. febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eclipse-t szeretném kipróbálni, de ezt írja ki: "2 build path entries are missing."
2012. febr. 26. 14:35
 8/8 DjRicardo válasza:

Te nevezed magad Programozónak? Mikor az Eclipse-hez se értesz -_-

Üdv..........

2013. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!