Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Honnan tudnék letölteni...

Honnan tudnék letölteni backup-ot motorola defy+-hoz?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan tudom visszaállítani a gyári állapotába?
2012. febr. 27. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy működik-e, a kedvedért nem fogom legyalulni a telefonom :D

De; Beállítások > Adatvédelmi beállítások > Gyári adatok visszaállítása

2012. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod de már próbáltam és nem segít :( magyarítva lett és ezt akarnám eltávolítani...
2012. febr. 29. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Na most nem tudom, hogy ez érdekel-e, de ha jól tudom ez is egy megoldás. Minden felhasználói adatot legyalul (telefonkönyv a telóról, telepített alkalmazások, stb.), és ha nincs rootolva, nem megy.

Ha rootolod elveszik a garancia, de tudod unrootolni is, és elvileg vannak már, amik visszaállítják eredetire a telefon jogait, így marad a gari...

xRecoveryben (telepítés: [link] ; root: [link] factory reset-et (full wipe) csinálsz.

Ez ha jól tudom működik.


Ha nem, akkor -de akár más esetben is- a telefon programjával frissíts szoftvert (rendszert). Ha nincs programja, és a neten sincs a Motorola hivatalos oldalán, akkor keress csak az oldalon frissítést.


Mást nem tudok...

2012. febr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajon próbáltam mind :S magyarosítva lett így van root és recovery de a backup elveszett, a frissítés pedíg újraindítás után egy felkiáltójellel megszakad :/
2012. febr. 29. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, sajnálom. Ha nagyon akarod, vidd szervizbe, de biztos, hogy nem lesz olcsó...
2012. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült megcsinálni!! :) ha másnak is van ilyen problémája akkor kell egy kis hozzáértés meg ez és kész ;) :::: [link]
2012. márc. 3. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!