Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan változtassam meg a...

Hogyan változtassam meg a nagyítómba képek szövegének hátterét de úgy hogy csak annak a pár elem változzon meg a szövegháttere? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Azt szeretném elérni hogy az ajánlóban szereplő blurayes borítóknak a szöveg háttere az oldalon található blue.png-t használja ami pedig sima dvd az használja a gray.png-t.

Már angol fórumokon is érdeklődtem de nem nagyon tudok választ adni ezért hát csináltam egy képet hogy mindenki értse,igaz borzalmas angoltudással(tudom valószínű ez lehetett az oka a meznemértésnek)

A kép címe: [link]



2012. ápr. 26. 16:42
 1/2 ejbenjaro ***** válasza:
Valamelyik általad használt JavaScriptben van a megoldás kulcsa. Szóval szépen nézegesd át őket. Többnyire elég ha csak az általad használt függvényeket megnézed bennük (meg amit azok használnak), aztán valahol le lesz írva, hogy milyen css van rátolva.
2012. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a nagyító a zoomer.css-t használja
2012. ápr. 26. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!