Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Excelben hogyan tudom megcsiná...

Excelben hogyan tudom megcsinálni, hogy egy legördülő lista mindíg olyan hosszú legyen, amennyi elem van benne?

Figyelt kérdés
Ha ugyanis csinálok egy legördülő listát, (lehet űrlapvezérlő vagy ActiveX is) akkor meg kell adni a bemeneti cellatartományt, hogy miből választhatunk. Ez viszont egy fix tartomány. Viszont ez a lista idővel hosszabb lehet, s ha eleve hosszabbat adok meg, akkor egy csomó üres sor lesz a lista végén, ha pedig keveset, akkor a bővüléskor nem fogja belevenni az új sorokat. Gondolkodtam azon is, hogy makróból átirom a vezérlő paramétereit, de nem működött. Mit tudok tenni, hogy a legördülő lista mindíg olyan hosszú legyen, amennyi elem van benne?
2010. máj. 5. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáltam "Indirekt" függvénnyel de nem fogadja el paraméterként a lista.... :(
2010. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!