Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem tudom társítani a ....

Miért nem tudom társítani a . Pas fájlokat a pascalhoz?

Figyelt kérdés
Borland Pascal 7-ethasználok és régebben tudtam társítani a .pas kiterjesztésű fájlokat a compiler-hez de most valamiért nem engedi, mit tegyek? FONTOS!!

2012. ápr. 30. 21:13
 1/4 ejbenjaro ***** válasza:

Milyen windowson?

Általános leírás a fájl társításról: [link]

Itt egy kicsit bővebben windows 7 esetében: [link]

2012. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt már olvastam de nem sokat segített.Letöltöttem a types nevű progit ami legalább társítja a fájlokat a bp7-hez de mikor meg akarok nyitni egy fájlt feljön a pascal és azt írja hogy "Invalid name or extension", ami ugya azt jelenti hogy "helytelen név vagy kiterjesztés" ezért átneveztem de úgyishibát ad ki, a kiterjesztés az pedig rendben van.
2012. máj. 4. 13:01
 3/4 ejbenjaro ***** válasza:
A borland pascal ugye dos ablakban fut? Mi a helyezt a hosszú fájlnevekkel? Ékezetekkel, szóközökkel az elérési útban? Na szerintem itt lehet a hiba. Ezért kiabál ha meg akarod nyitni valamelyik .pas kiterjesztésű fájlt.
2012. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Régebb megnyitotta és most nem pedig nem változtattam a fájlneveken.
2012. máj. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!