Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki aki linuxos segitene...

Valaki aki linuxos segitene nekem?

Figyelt kérdés
[link] ezen a linken található egy ilyen sór!->transmission-daemon -f -g /ffp/tm/.transmission-daemon -w /i-data/md0/torrent/download -t -u TMuser -v TMpassword -a *.*.*.* itt mit kell nekem kiegésziteni? mert ha én beírom akkor azt irja hogy nincs ilyen könyvtár. remélem valaki segit, mert ezt az egyet nem értem

2012. máj. 9. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Három kérdésem volna:

1. Ezt a számítógépeden vagy a NAS-on?

2. Mi a pontos hibaüzenet, amit kapsz?

3. Ugye a "su transmission -c" nem maradt le az elejéről?

2012. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1.ez egy nas ffp 0.7 el

2 can't resolve symbol '__register_frame_info'

3 igy irtam be ahogy van, próbáltam hogy a végéről lehagyom a " jelet meg ugy is hogy userhez irtam a felh. nevem a jelszóhoz meg jelszót.

su transmission -c "transmission-daemon -f -g /ffp/tm/.transmission-daemon -w /i-data/md0/video/download/ -t -u user -v password -a *.*.*.*"

2012. máj. 9. 19:56
 3/11 A kérdező kommentje:

amugy új vagyok a linuxban, kb 1 hónapja van nas-om.

Most pl abszolutt de nem jön be a transmission, nem tom mi lett vele tegnap még ment... ma meg nem.,arról nem beszélve hogy a pc-n a GUI kezelő programban összementek a betűk meg minden.Gondoltam géphiba de a telefonon is hibát ir meg a laptopon is... :@

2012. máj. 9. 19:58
 4/11 A kérdező kommentje:

igy kéne kinéznie

[link]

de ez csak egy oldal ahol le van irva mi hogy merre...

2012. máj. 9. 20:05
 5/11 A kérdező kommentje:

tatláltam ilyet megnézed?? [link]

illetve hogy lehet szerkeszetni a transmission.sh-t? ( [link] bocsi hogy igy lesokkollak :D

2012. máj. 9. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha telepítve van, a nano egy remek kis szövegszerkesztő CLI-re kezdőknek:

nano transmission.sh

És valószínűleg valami shared library hiányzik.

2012. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem nagyon a transmission-t (Deluge-t használok). Gyanítom, hogy vagy a scriptben van hiba, vagy, ahogy előttem írták, valami lib hiányzik. Én azt mondanám, kérdezz utána konkrét Linuxos fórumon.
2012. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon jó az az oldal amit linkeltem, de azt nem értem,hogy lépésről lépésre ugyan azt csinálmo ahogy mutatja, írják, és a 3. 4. lépésnél már nem is azt irja,pedig azok a fontos lépések. :{
2012. máj. 10. 12:37
 9/11 A kérdező kommentje:

esetleg még tudnál valami okosat mondani ezen az oldalon lévő FFP a merevlemezen dologró? ( [link]

mert most egy pendriveról megy a TM,mert ezt irták az okosok :D

amit te használsz az milyen program?? miaz? :$ szia!

2012. máj. 10. 12:49
 10/11 anonim ***** válasza:
A Deluge, amit említettem szintén egy torrent kliens Linuxra (meg nem csak Linuxra). Csak nem tudom, hogy az menne-e normálisan a NAS-odon.
2012. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!