Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki aki linuxos segitene...

Valaki aki linuxos segitene nekem?

Figyelt kérdés
[link] ezen a linken található egy ilyen sór!->transmission-daemon -f -g /ffp/tm/.transmission-daemon -w /i-data/md0/torrent/download -t -u TMuser -v TMpassword -a *.*.*.* itt mit kell nekem kiegésziteni? mert ha én beírom akkor azt irja hogy nincs ilyen könyvtár. remélem valaki segit, mert ezt az egyet nem értem

2012. máj. 9. 19:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

értem, de most teljesen kivagyok ezzel a fossal, mindjárt kirakom a szűrét ennek a fosnak, mert tegnap előtt este 1orakkor ujraindult- és azóta hiába teszem ujra a nast meg az ffp sticket-akkor sem jó,hiba hiba hátán....ezt tudod hogy mit jelenthet?? valami lustaságra utaló link, mert aki irta röviditgetett....



transmission-daemon -f -g /ffp/tm/.transmission-daemon -w /i-data/md0/torrent/download -t -u TMuser -v TMpassword -a *.*.*.*

2012. máj. 10. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!