Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nehéz játékprogramot írni?

Nehéz játékprogramot írni?

Figyelt kérdés
A barátaimmal kitaláltunk egy kártyajátékot, és szeretnénk megcsinálni egy programban, és feltölteni az internetre. Tehát valami olyan programot keresünk amit egyszerű kezelni, egy átlagos internetfelhasználó is tudja játszani és a grafikáját is meg lehet oldani. Van ilyen amit egy kezdő programozónak könnyű megtanulni, vagy forduljunk profihoz, aki majd megcsinálja?

2012. máj. 25. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire értesz a programozáshoz.
2012. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Visual Basic. Bőven elég.
2012. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valamennyire értek a nem túl bonyolultakhoz
2012. máj. 25. 21:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha netre akarjátok akkor akár JavaScriptben is lehet!
2012. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vagy csharp-ban szerintem egyszerűbb mint a javascript, mondjuk nem tudom milyen kártyajátékról van szó
2012. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Javában csinálnám meg. :D Hogy legyen egy fapados, 2d-s kinézete, ahhoz nem is kell nagyon beleásni magad.
2012. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell de azért 2d-s játékból is lehet írni jobbat és komplikáltabbat oda viszont kell valamennyi tudás.
2012. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2d-s megfelel, de azt szeretnénk, hogy multiplayer legyen.
2012. máj. 27. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha multiplayer akarsz akkor oda már hardver kell.Vagy bérelsz.
2012. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a C#-ot ajánlom. Én ebben készitettem a vizsgamunkámat, akasztófa-játékot programoztam és nem olyan nagyon nehéz, csak utána kell nézni és bele kell rázódni. Én négy éve programozást tanulok, csak biztatni tudlak...a neten is meg lehet tanulni programozni, ha jó a logikád:) Az egyik osztálytársam pókert programozott és az már bonyolultabb, de nem tudoma tiéteknek mi a felépitése. Mindent bele!
2012. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!