Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretnék apránként megtanulni...

Lezly kérdése:

Szeretnék apránként megtanulni scriptelni. Szervert is szeretnék SAMP-on Role Play-t. Aki tud megtanítana? Majd később a szerverhez szeretnék társakat mert egyedül nehéz.

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedj le valami roleplayt forum.sa-mp.com-ról, nézegesd és fejlesztgesd. Tanuláshoz meg dögivel ott vannak a mindenféle wikik, segítségek, snippetek, includek stb...
2012. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi.Te tudsz scriptelni?Mert ha igen akkor lene kedved RP szerót csinálni?Mappolást megoldom meg ilyeneket.
2012. máj. 15. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtam, mostmár csak MTA-ra scriptelek, és az RP-t meg különösen nem szeretem, úgyhogy ez halott ügy. :D
2012. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rakosi Botond válasza:
Szia en erket mindenhez ami egyszer samp 0.3e szerverhez kell!!email:botondrakosi@yahoo.com vagy facebookon:Rakosi Botond!Szivesen segitek!!
2013. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!