Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy Stratégiai, Harcolós,...

Maverick32 kérdése:

Egy Stratégiai, Harcolós, Küldetéses MMORPG játékhoz milyen név illik? Kérem írjatok! Kössz!

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondoltam,hogy a King of the Darkness jó név lenne,de megkérdezlek titeket.Kérem hogy írjatok!Előre is kössz!
2012. máj. 27. 19:15
 1/2 iostream ***** válasza:
63%

Miért írtál minden jellemzőt nagybetűvel? Miért felejted el a szóközt írásjel után a kiegészítő szövegben? Ilyen magyarral szerintem inkább ne akarj komoly munkába fogni, mert igénytelen lesz az eredmény.

Amúgy a King of Darkness iszonyatosan sablonosan hangzik, pont mikor valaki Warlords, Slayers, Sanctuary meg hasonló neveken alapít klánokat ezekben a játékokban.

Ha stratégiai, akkor én beleraknám valahogy a siege szót, mert nagyon jó a hangzása.

2012. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Strategic FightQuest Online
2012. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!