Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha matekból nem vagyok egy...

Ha matekból nem vagyok egy zseni, tehát nincsen t úlzottan logikám, attól még kellő elszántsággal lehetek programozó?

Figyelt kérdés
Négyes voltam mindig is.
2012. jún. 1. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz, akkor igen.
2012. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Komoly programokhoz, programrészletekhez elég magas logikai készség kell. Persze a logikai képesség is valamennyire fejleszthető azzal, hogy minél több olyan feladatot oldasz meg.
2012. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Logikai készség kell, de attól, hogy a suliban nem voltál jó matekból, még lehetsz programozó.
2012. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz programozó, de a matek az alap lesz, hogy tanulod...
2012. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy lehetsz... Sikeres biztosan nem! Kemény matek kell hozzá, felsőbb matematika is. És a programozáshoz is kőkemény logika kell, csomó logikai problémával fogsz találkozni. Ha rám hallgatsz, nem erőlteted.
2012. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Én 1.2-es átlaggal kaptam kegyelem kettest középiskolában, minden év végén. Érettségim éppen, hogy kettes lett. Mióta eszemet tudom programozó akartam lenni, de a matek miatt nem vettek fel egyetemre. Nekiültem, egy évig tanultam matekot egyedül, könyvekből, rájöttem milyen gagyi alapdolgok vannak amik az érettségihez kellenek. Újra érettségiztem, felvettek egyetemre programozónak, és az Analízisen kívül többé nem volt bajom a matekkal.
2012. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tehát akkor még is csak jó voltál matekból... szóval még is kell a matek... :)
2012. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy kell a matek, én csak azt akartam ezzel mondani, hogy tanulható.
2012. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A te esetedben inkább egy semmit érő matektanárra tippelek, aki megutáltatta veled. Én németből tudtam szélsőségesen teljesíteni... Egyik tanárnál csupa 5-ös, másiknál majdnem megbuktam... Tehetség nélkül, szerintem nem sok esélye van a matekhoz az embernek...
2012. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!