Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a leg jobb software-fejlesz...

Dominik.ballo kérdése:

Mi a leg jobb software-fejlesztő, vagyis program készítő Program (software)? És miért? Megköszönnék hozzá egy letöltési linket.

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 12:52
 1/8 zsomkovacs ***** válasza:
Milyen nyelvhez kéne?
2012. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
C# programnyelvtudáshoz ajánlanám a Microsoft Visual Studio-t! Letöltésre meg csak ennyit megjegyeznék:(mivel ugye illegális) google => "Microsoft Visual Studio Piratebay"
2012. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most inkább a basic nyelvre gondoltam.
2012. jún. 8. 13:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Most inkább a basic nyelvre gondoltam. de jó más is
2012. jún. 8. 13:18
 5/8 zsomkovacs ***** válasza:
Vagy használd az Express változatot, ami ingyenes.
2012. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Visual Studio szereti a Visual Basic-et is tudtommal (.NET)
2012. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Visual Studio-ban 2010-ben lehet VB .NET-ben fejleszteni, C#-ban, C++-ban, és még más egyéb nyelveken, pl. Iron Python is akár.

Microsoft alá ennél jobb fejlesztői eszközt nem találsz(de szerintem más op.rendszerre sem, próbáltam már Eclipse-et, NetBeans-t, a Visual Studio-hoz képest sz*rok)


2. "Letöltésre meg csak ennyit megjegyeznék:(mivel ugye illegális) google => "Microsoft Visual Studio Piratebay""

Minek írkálsz hülyeségeket? A visual Studio 2010 Express edition teljesen ingyenesen letölthető, ÉS még kereskedelmi célra is használható.

2012. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó te most összevesztél magaddal konkrétan?
2018. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!