Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Php-t miből érdemes megtanulni...

Php-t miből érdemes megtanulni vagy érdemes-e? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok,elkezdtem érdeklődné a programozás iránt elsősorban a webprogramozás és hallottam a php-ről de nem tudom mi az,érdemes ezt megtanulni,és ha igen melyik könyvből?
2012. jún. 13. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
hobbiból
2012. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek nézd meg az oldalon lévő könyvet :

[link]


Alap dolgokkal foglalkozik, de kezdetnek nem rossz. Ha megnézted és továbbra is foglalkoztat a dolog akkor érdemesebb több időt és pénzt is belefektetni.

2012. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi gugliztam egy picit és találtam egy csomó hasznos dolgot igazából értelmetlen volt fől tennem a kérdést! :) de azért köszönöm! :)
2012. jún. 13. 15:09
 4/6 KoccanóManó ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen érdemes megtanulni, mert szerintem jó logikafejlesztőnek is :D

Én is csak hobbi szinten tanulom, de úgy voltam vele, hogy nem adok ki több ezer forintot egy php könyvért, ez a könyv mégis megért 1500 Ft-ot: [link]


Ha érdekel, akár egy óra alatt is el lehet olvasni, ha annyira nem, akkor kb 1 nap :P


Jó tanulást! :D

2012. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha a 0-áról indulsz akkor a "Bevezetés a PHP5 programozásába" könyvet ajánlom, mert ez 0-tól (mai) profiig megtanítja, viszont ha már az alapokkal tisztában vagy akkor pedig a "PHP és MySQL webfejlesztőknek könyvet tudom ajánlani.


Van amik még azt mondják, hogy jók, de nem annyira ismerem őket:

- Agyhullám PHP & MySQL

- PHP és MySQL felsőfokon

- PHP haladóknak, fekete könyv

- PHP fejlesztés felsőfokon


Akár utólag is, de remélem tudtam segíteni.

2012. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*A felsorolásban amit másodikként irtam, annak a pontos címe: PHP és MySQL az alapoktól
2012. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!