Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ilynet hogy lehet csinalni mi...

Ilynet hogy lehet csinalni mi kell hozza? Html alapu háttérként hasznalhato hattér amin van egy szem az asztalon és követi a egyhelyben állo szem az egérkurzort?

Figyelt kérdés
egyik barátomegyszer oda adta pendrivon de le töröltem mindenhol megnéztem azt modta hogy valami internetes jatékbol szedte ki és át irta 2 valamivel.

2012. jún. 19. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Ezt kérdésedet már egyszer megválaszoltam.

HTML ehhez nem elég.

JS megoldást már adtam (ráadásul copy/paste-et). Ha azzal nem tudtad megoldani, akkor fölösleges próbálkoznod.

2012. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az egész franciául van irva johogy nem értem talál ha adnál egy jo magyarázatot hogy mit hova copy copyzak akor érteném is
2012. jún. 19. 21:57
 3/8 A kérdező kommentje:
letotottem mosz mit csanaljak egy javascript parancsfájjlal meg 2 gif képel van a gépen (java6 keret progi)
2012. jún. 19. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy a Java-nak semmi köze a JavaScripthez.

Egyébként nem is francia az oldal.


[link]


Le van írva az is, hogyan kell használni, csak el kéne olvasni, amit írnak.


Ha nem tudod használni, akkor tanuld meg legalább a HTML alapjait, és hogyan kell abban JS-t meghívni! De ez is ott van az oldalon.


Ha így sem megy, akkor nézd meg a linkelt honlap forrását, és ott látni fogod, hogyan van felhasználva a JS. Ha a forrás értelmezése sem megy, akkor fölösleges próbálkoznod.

2012. jún. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kepfeltoltes.hu/view/120623/1081232406N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png én ilyenre goldoltam
2012. jún. 23. 17:44
 6/8 A kérdező kommentje:
2012. jún. 23. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, te nem gondoltad végig, mit is szeretnél. Amit te akarsz, ahhoz nem elég egy kép, ehhez 3D modellre van szükség és annak HTML-be történő beillesztésére. A 3D objektum HTML-ben történő megjelenítésére kiváló a FreeSpin 3D szoftver, a szemmozgás leprogramozásához pedig ActionScript programozási ismeretek kellenek. A 3D szemgolyót pedig egy 3D modellező alkalmazással (mondjuk 3D studio Max-szel vagy Blenderrel /ingyenes/) készíted el.

A FreeSpin 3D nem ingyenes. Innen be tudod szerezni:

[link]

A szoftver annyira nincs elterjedve, hogy ingyen biztos, hogy nem fogod sehonnan letölteni.


Szerintem, ha azzal a JavaScripttel nem boldogultál, amit ajánlottam neked, esélytelen, hogy egy ilyen összetett feladatot megoldj!

2012. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
[link] kösz a segitséged ilyent és ezzel megtudtam csinalni (google tobbet segitett)
2012. jún. 28. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!