Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnék olyan programot...

Utisz11 kérdése:

Hogyan tudnék olyan programot készíteni ami random (véletlenszerű) (pl. ) jelszavakat generál?

Figyelt kérdés

Szívesen várom a normális válaszokat, lehetőleg hamar kéne a dolog, többet nem is tudok mondani, sajnos nem értek hozzá, (ha lehetséges .bat fájlban kéne). Hozzáteszem a "jelszóban" szerepelnie kellene kis- és nagybetűknek valamint számoknak, de írásjeleknek és ékezetes betűknek nem.



Még egy olyan fájlt is szeretnék csinálni, amit mikor megnyitok először egy .vbs fájlt nyit meg, amibe belekódoltam már, hogy egymás után 3 "hibaablakot" nyisson meg(az utolsó egy eldöntendő kérdés <Igen vagy Nem> ), s ha az igenre kattintok megnyit egy másik .bat fájlt.


Bocsánat ha rosszul fogalmaztam, siettem, és tényleg nem értek hozzá, elnézést ha az egész kérdés értelmetlen/megvalósíthatatlan!



2012. júl. 25. 13:58
 1/2 ejbenjaro ***** válasza:
2012. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez nagy részben megoldotta a dolgot, annyit még, hogy azt megtudom csinálni hogy ne csak számokat ha kis-nagybetűket ugyan olyan eséllyel generáljon mint számokat?


(ékezetes betűket és jeleket kivéve persze)

2012. júl. 25. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!