Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy valtsak at c++ programoza...

Hogy valtsak at c++ programozasi nyelvre?

Figyelt kérdés
9. osztalyt fejeztem be (matek-info szakon) es csak pascal programozasi nyelvet tanitottak. Semmi bajom nincs pascallal csak szeretnem a c++ programozast megtanulni mert ugy lattam hogy azt hasznaljak a legtobbet. Ha van tanacsotok hogy hol kezdjem vagy nemi dokumentum ami segithet nagyon szepen koszonom!

2012. júl. 29. 09:41
1 2 3
 21/22 Srapnel ***** válasza:

Így van, ezért írtam, hogy direktben C++-t is lehet tanulni...


Viszont ha valaki meg mindenképp akar valami egyszerűbbet előtte, mert fél a C++-tól, akkor ehhez mi sem alkalmasabb jobban, mint maga a C++ elődje.

2012. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 iostream ***** válasza:
De simán mondhatná, hogy C++-t tanulok, de csak egy részét. Amúgy is logikus nem egyszerre befogadni az egészet, mert ahhoz kicsit nagy. Viszont élvezheti az erősebb típusosság, jobb constkezelés és az STL szépségeit, ahelyett, hogy ilyen C-s b*ziskodással szív.
2012. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!