Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozáshoz, program...

Programozáshoz, program létrehozáshoz milyen programok kellenek? Ezek mennyire terhelik le a gépet?

Figyelt kérdés

Még életemben nem programoztam,még csak 14 éves vagyok, de érdekelne a dolog.

Az lenne a kérdésem,hogy például ha html nyelvel létre szeretnék hozni egy weboldalt akkor milyen program kell hozzá?

A továbbiakban,mikor például mondjuk elkezdenék C++ vagy JAVA nyelvet tanulni,milyen programok kellenének hozzá? És ezek mennyire terhelik le a gépet?

Csak azért kérdezem,mert most egy elég jó számítógépem van,de elég sokat fogyaszt.És mivel én inkább csak neteznék,illetve programozást tanulnék a gépen,ezért azon gondolkozok,hogy veszek egy laptopot,hogy ne pörgessem annyira az áramszámlát.


Tényleg valami kis egyszerű gép elég lenne nekem,pl egy ilyet tudnék programozáshoz használni? És mennyi ideig bírná szerintetek?


[link]


[link]


a 2 ugyan az a laptop,csak nem olvastam végig az információkat,úgyhogy gondoltam 2 helyről 2 leírás hasznosabb lehet a válaszolóknak :)


köszi a válaszokat!


2012. aug. 25. 16:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
éértem,köszi szépen mindenkinek,zöldeztem mindenkit :)
2012. aug. 25. 23:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez a netbook még netezésre is pocsék, a weblapok jelentős részének csak a felét látnád. A Windows7 magában többszörösét foglalja el a merevlemezének.
2012. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!