Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Erről a Java tanfolyamról...

Erről a Java tanfolyamról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Érdemes belevágni, vagy inkább egy java tanárhoz járjak külön órára, sajátítsam el az alapokat ott és egy haladó tanfolyamot végezzek el?


ez az a tanfolyam amiről a kérdésem szól:

[link]



2012. szept. 25. 08:49
 1/4 iostream ***** válasza:
Minek ehhez tanár?
2012. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A java programozási nyelvet szeretném elsajátítani. És ha akad kérdésem, vagy elakadok akkor bizony szeretném azt feltenni valakinek aki ért hozzá. Meg nem ártana egy tematika alapján tanulni. Magamtól honnan tudnám mi számít alapnak? Neten sok online anyag után kutattam, semmi értelmes nincs azon az angol nyelvű oktató anyagon kívül aminek a szövegét nem értem... :(
2012. szept. 25. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Megveszed, elolvasod, megcsinálsz feladatokat és meg is vagy.

Igazából jelentősen olcsóbb lenne, mint a tanfolyam és tuti megbízhatóbb is.

(Sajnos ezekkel a tanfolyamokkal nem szokott minden rendben lenni. Szép és jó a kiírás, de a fene tudja mennyit adnak tényleg le és mennyire hozzáértő a tanár.)

2012. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy megosztja az embereket, hogy kell-e diploma egy programozónak vagy nem... Akinek nincs az állítja, hogy nem kell, mondjuk én még nem lattam diploma nélküli programozót, bár ezekről meglenne a véleményem. Én nem tartom programozónak mondjuk az ezekből a csoportokból kibukott java, php programozókat, mert nincs se matematikai, se semmilyen háttér a nyelv tudása felett... Egy igazi programozó bele tud nyúlni egy olyan nyelvbe is amit előtte még nem is látott... Ebből azt akartam kifejezni, hogy akármilyen tanfolyamra mész, úgyis az alapokat megtanítják, és dolgozni nem fogsz tudni vele sehol, legalábbis igényes helyen nem kellenek az ilyen kuruzslók...
2012. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!