Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Javascript, PHP, HTML, CSS...

Javascript, PHP, HTML, CSS magas szintű ismerete ér valamit?

Figyelt kérdés
El tudok ezzel majd helyezkedni, munkát találni vagy mindenképp érdemesebb lenne kitanulni egy nagyobb programozási nyelvet (pl a Java-t)? C alapok már megvannak.

2012. szept. 28. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz szakma a webfejlesztő, csak Dunát lehet velük rekeszteni.

Szóval igen, ér valamit a magas szintű webprogramozó tudás, ha sikerül bekerülnöd egy csapathoz, akkor jól is lehet vele keresni, de nem árt, ha mellette tudsz még mást is, mert PHP-hez elég sokan értenek.

Java jó ötlet lehet, vagy pl. Flash Actionscript ismerete, illetve ha még nincs, akkor valamilyen CMS rendszer (Joomla, Wordpress, Drupal, stb) ismerete is jól jön.

2012. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Java-n gondolkozok nagyon, de félek hogy hülye leszek hozzá :D Azért megfelelő gyakorlással szerintem minden elérhető. Tény hogy Java-hoz jó logika kell. Lehet belevágok és útközbe kiderül mennyire fekszik nekem.
2012. szept. 28. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulj németül- ott rohadt sokat fizetnek, ha sz@r, ha jó.-
2012. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
perfekt tudok németül.
2012. okt. 7. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:

"perfekt tudok németül."


Akkor mit keresel még az országban? Nyomás kifelé Ausztriába vagy Németországba! A Németek pl. kimondottan várják most a külföldi munkaerőt, ha a nyelvtudás is megvan, akkor ne szenvedj tovább ebben a szánalmas országban!

2012. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tervezem, de itt a párom, és a családom, elsősorban megpróbálok itt elhelyezkedni, habár tudom hogy ha más nincs, akkor külföld lesz a dologból...
2012. okt. 9. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!