Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Elkészítettem egy egyszerű,...

Elkészítettem egy egyszerű, teljesen alap vendégkönyvet. Hogyan generáljak rá törlés gombot?

Figyelt kérdés

[link]


A fejlesztés folyamatosan zajlik és a többi dologra magam szeretnék rájönni, de ennél az egynél megakadtam.



2012. okt. 11. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ezt nem te készítetted el!!!!!!!!!

Ezt te csak lemásoltad valahonnan. Ha te csináltad volna tudnál rá törést is rakni... -.-"

2012. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rá akartam nézni, de mobilon használhatatlan.
2012. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első IQ betyár barátom...

Nagyon nagyon szánom, hogy ennyire idióta vagy, ha lemásoltam volna valahonnan akkor már meglenne a teljes dizájn, nem sz*ptam volna annyit az üzenet ablak méretezésének problémájával, ki tudnám írni rendesen a dátumot és sok egyéb nyalánkság fent lenne már.

Kérlek a továbbiakban a kérdésre válaszol, bunkókám.

2012. okt. 11. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy formot sem tudsz normálisan összerakni. Előbb a html alapjaival kellene jól megismerkedni, és csak utána kellene programozásba kezdeni.

A válasz pedig a kérdésedre, hogy vegyél elő egy php, javascript és mysql könyvet, aztán tanuld meg ezeket a nyelveket!


A hozzáállasod pedig eleve szar. Ha ilyen hangnemet használsz, akkor ne csodálkozz, hogy nem fogsz kielégítő válaszokat kapni.

2012. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!