Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ajánlanátok olyan könyvet...

Ajánlanátok olyan könyvet amiből tényleg jót meg lehet tanulni a programozást?

Figyelt kérdés
nagyon az alapoktól kéne kezdenem,
2012. okt. 26. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
annyira száraz az anyaga hogy egyedül gyakorlazi segitsegé nélkün neki se állj akármekkora koponya is vagy...c c+ c++ phython php mysql sql..stb mit gondolsz mennyi idö lenne csak egy nyelvet megtanulni?
2012. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez az első válaszoló....

Írni se tud, olyanba szól bele amihez nem is ért.

Kérdező milyen programozási nyelvet szeretnél tanulni, illetve PC-re vagy mobilra érdekelne a programozás?

-Egy android programozó

2012. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
könyböl az életben nem tanulsz meg programozni..
2012. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
android programozó..basic simple..maradjál már...
2012. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Figyelj már ide.

könyv + gyakorlás + tapasztalat = JÓ programozó.

Hidd már el a LEGJOBB programozók sem jártak drága oktatásokra, amiken SEMMIT se tanítanak

2012. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"android programozó..basic simple..maradjál már..."


TE 10-14 évesen akarsz engem kioktatni?

Ha ennyire okos vagy programozzál nekem most egy 3D-s OPENGL 2.0-ás Harveres gyorsítású játékot androidra.

Ja de te még sakkot se tudsz programozni.

2012. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
ismered?akármilyen programozó is ha nincs papirja az életben nem tudja kamatoztatni azt amiért görnyedve tanult..menj el egy akármilyen könyvesboltba,akár online is jó csak az oldalszámra koncentrálj a leggyengébb c nyelv kb 8 10 könyv többezer oldal..járj el suliba tegyél vizsgát vagy szenvedj könyvekkel magadban aztán ha rosszul rögzült valami akkor nézhetz nagyokat és mint irtam papir nélkül magadnak irhatsz programokat ami azonkivül hogy roppant mulatságos semmire nem mész vele
2012. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na figyelj.

Google playon van 5 játékom , nem vagyok hivatásos programozó, de a játékban lévő hirdeésekből hb havi 250 ezret keresek, erről ennyit.

2012. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen nyelven akarsz megtanulni programozni...

A leggyakoribb nyelvekre van rengeteg magyar könyv, amit nem nehéz megtalálni.

Azt hogy mit akarsz tanulni már te dolgod, sok kezdő kérdés volt, van, és lesz is ebben a kategóriában, azokból nyerhetsz információkat.


Így ismerettség hiányában könyvet nem tudok ajánlani, és programozási nyelvet sem.


Nagyobb gyakorlati programozás előtt érdemes elolvasni 2-3 könyvet, többi elméleti könyv ami szükséges lesz a munkához, az meg jön majd magától, csak keresgélni kell.


Programozás nagy része keresgélés lesz, főleg amíg problémáid vannak a kezdeti dolgokkal is. Úgyhogy muszáj lesz megtanulnod használni a keresőt.

Én 1 kérdést sem írtam ki, és eddig ha problémába ütköztem sikerült mindenféle külső segítség nélkül megtalálnom angol vagy magyar nyelven Google-lel, közel 2 év aktív tanulás áll mögöttem... és még mennyi lesz...

2012. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocsi tényleg nem írtam semmi konkrétat. Öm a nyelvet nem tudom hogy melyik legyen, olyan kell amire könnyen tudom építeni a többi nyelvet is. És tényleg nagyon kezdő vagyok még szóval olyan kell amit könnyen meg tudok érteni,ja és 8.-os vagyok :) 13/L
2012. okt. 26. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!