Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelven...

Milyen programozási nyelven készültek a proxyk?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ingyeneset készíteni.

Egy nagyon univerzálisat amiben a felhasználó választhasa hogy melyik országban országban lehhesen meg minden :D

De nem ez a lényeg hanem az hogy mindenki anonímként netezhesen mert én egy olyan önzetlen angyal vagyok O:D


Én ezt a proxyt nagyon univerzálisnak szeretném és mindig is szerettem volna csinálni egyet amikor elöször névnélkül neteztem és telyesen felelőség nélkül.

.Én nem olyan proxyt szeretnék mint a hidemyass.com

hanem inkább hide my ip.VAgy mint a Chris free anonymous proxy bár nálam lekelett váltani mert lejárt valami ezért torra váltotam.De ne szeretnék az én névtelen önéletrajzomról beszélni :D


Elöször én azt gondoltam hogy c++ba lehet csinálni most én most telyesen gondolkozoba vagyok de ha meguntan a terézanyázást akkor goldot is rakok a progi mellé.



2012. nov. 26. 10:35
1 2
 1/11 iostream ***** válasza:
100%

"Egy nagyon univerzálisat amiben a felhasználó választhasa hogy melyik országban országban lehhesen meg minden :D"


Ez nem proxy, hiszen annak egy konkrét címe van, ami egy adott országhoz kötődik.

Amit akarsz, azt már megvalósították, úgy hívják, hogy tor vagy i2p.

2012. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves vagy de én is szeretnék egyet :D

És kíváncsi vagyok hogy milyen nyelven írták.

És a tort alapból ismerem.Körülbelül a második proxy amiről hallotam vagy akkár az első.

És máig használom de néha nagyon lassú :(

És szeretnék egyet csínálni én is egy ingyeneset meg egy fízetőset a másodikat azzért mert miértne segíthetnék szabadságra vágyó embereknek akkik még pénzt is szívesen adnak érte természetesen az ingyenes nem fogg anyit tudni és még a fízetősbe rengeteg funkcíó lenne de nem mondok semmit előre.:D

Csak az a problem hogy semelyik értelmes ember nem lenne képes fízetni mert ha valamelyik BAROM A PROXYMON KERESZTÜL TÖRNÉ FELL AZ F.B.I.-T AKKOR ROHADTÓL IDEGES LENNÉK MERT AKKOR MEGSZÜNE E NÉVTELENSÉG.Mert a titkos ügynökök átírnák és a fríssítésben már nem is nyított proxy hanem valami kacat ami csak arra jó hogy külföldi weboldalakat nézzegesünk és egy "kis huncutság" és felelőség.

2012. nov. 26. 12:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Jól van, pihenjél, nem neked való.

Majd ha legalább 16 leszel gyere vissza.

2012. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Amugy nagyon nehéz másoknak kedvesen beszélni ha közben még óvatosnak kell lenned.

Amugy nagyott nevetek hogy ti nem tudtok egy választ adni :D

2012. nov. 26. 13:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azon szoktam nagyot nevetni, mikor valaki akar valamit csinálni, de ahhoz még egy minimális belépő szintű tudása sincs...
2012. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármiben lehet proxy szervert írni, de ahhoz, hogy "kiválaszthasd", hogy honnan akarsz netezni, az adott országhoz kapcsolható címmel kell rendelkezned.


Ezt azt jelenti a te esetedben, hogy kell egy szerver a föld minden országában.


Hajár, pár millából, olcsó gépekkel egy hónapra talán kijössz.



Tök jó, hogy ilyet akarsz, de mint írtál is baromira nem tudod miről beszélsz és így ez egy halott vállalkozás.

Előbb olvass utána, hogy tényleg mi is az a proxy és miként működik, mielőtt te magad is akarnál bármi ilyet írni...

2012. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Uccsó jól mondja, ez nem úgy működik, hogy te megírod a proxy-t(feltéve, hogy képes vagy rá, de szerintem nem vagy), és akkor onnantól kezdve mindenki azt látja, hogy te Timbuktuból netezel.

Ahhoz neked ténylegesen szükséged van egy szerverre Timbuktuban. És mindenhol, ahonnan "netezni" akarsz.


Jó 15-20 évvel ezelőtt még talán működött az a technika, hogy bármilyen kamu IP címmel tudtál küldeni bármit bárhova(de a válasz már akkor is arra a kamu-címre ment vissza, szóval "netezni" nem lehetett így :)), de a mai routerek már eldobják a francba az olyan IP csomagokat, amiknek a forráscíme nem stimmel, szóval még az ISP subnetjéből se jut ki.


Szóval amit tenned kell:

1. üzembe helyezel néhány száz szervert szerte a világban, lehetőség szerint mindenféle 3. világbeli banánköztársaságokban.

2. megírod a proxy programodat.

3. elkezdheted nyugodtan nézegetni a pina.hu-t, és sose bizonyítják rád :D

2012. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
A válasz mindenesetre C/C++. SOk sikert :D
2012. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 iostream ***** válasza:
Na most a kérdező egy nyelvet kérdezett, a C/C++ pedig kettő.
2012. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Te megint itt vagy? Nem, nem fogok belemenni a C++ a C supersetje vitába, nekem van nemi életem például.
2012. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!