Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan válik 1 ember crackerré?

Hogyan válik 1 ember crackerré?

Figyelt kérdés
Gondolom kell hozzá pár nyelv,mivel kell kezdeni?

2012. dec. 13. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Úgy hogy olyan mennyiségű informatikai és számítástechnikai tudást halmoz fel magában, amit te elképzelni sem tudsz. Nem lehet csak úgy leírni. Talán téged is elkapott a "cracker" leszek hév? Mert ha igen, akkor felejtsd el az egészet, mert akiben megvan erre a képesség az nem itt tesz fel ilyen kérdést.
2012. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van abban pár dolog, amit első mond.

Bár ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor kezdj el assemblyt tanulni és szörnyedj el, majd add fel.

2012. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a deface meg hasonlók már kezdenek alakulni,azért kérdeztem,hogy mitől számít valaki crackernek,gondolom nem ettől:) infós vagyok,és gondoltam ott folytatom tovább tanulmányaim ahol ehhez közelebb tudok kerülni,de mivel nem tervezem hogy 24/24 itt fogok ülni,így hát gondolom sokra nem fogok menni.
2012. dec. 13. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor te hacker leszel max xd
2012. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha valakinek magas logikai szinten fog az agya és az iq-ja surolja a zseni szintet akkor az lehet :D
2012. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Valóban félre vezető a kérdésed.

2012. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
hát ebben a cikkben azért azt nem tartom teljesen elfogadhatónak hogy a hacker az lusta meg stb. mert pont hogy oda kell a legnagyobb szakértelem meg ész . azért feltörni egy komolyan védet hálózatot biztos nem olyan fogj a tudni megcsinálni aki 2 -es matekos hülye gyerek .
2012. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok crack-et sziv.
2012. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
@22:30: Akkor olvasd el újra és megérted.
2012. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem írtam hogy nem értem de a szoftver hackkerek többségben okosabbak ez a véleményem . értem a ciktet csak véleményt alkottam róla
2012. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!