Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » IOS programozás Budapesten?

IOS programozás Budapesten?

Figyelt kérdés

Most szeretnék elkezdeni programozni tanulni a 0-ról, célom az iOS programozóvá, szoftverfejlesztővé válás.

Milyen nyelvet kéne tanulnom, vagy van-e olyan tanfolyam/iskola Budapesten, ahol a 0-ról tanítanak és ez a vége? Tudom a google a barátom, de én most személyes véleményekre, tapasztalatokra, tanácsokra vagyok kíváncsi, minden értelmes kommentet köszönök!


2012. dec. 22. 04:58
 1/1 anonim ***** válasza:

iStyle szokott tanfolyamokat indítani, de haladóknak.

iOS-ra ObjectiveC nyelven lehet főként programozni, ami a C egy eléggé átformált változata (objektumorientálttá).

iStyle szokott Apple központú tanfolyamokat tartani, bár a programozásban nem vagyok biztos. Pl ezt is meg lehet nézni: [link]

De ezek sohasem 0-ról indulnak, alapfokú, de inkább haladó programozói tudást feltételeznek.

Érdemes lenne valami OO nyelvvel megismerkedni kicsit, JAVA-t vagy C++-t javasolnék felkészítésnek.

2012. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!