Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok ajánlani egy olyan...

Tudnátok ajánlani egy olyan könyvet, amivel szinte 0-ról meg tudom tanulni a C++t? Magyar nyelvű kéne. Visual Studio 2012-t használnék.

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A visual studio borzalmas (nem véletlen írom kisbetűvel), ne használd, használj Code::Blocks-ot, vagy MinGW-t (az fordító). Egyébként a 24 órás könyv (Tanuljuk meg a C++ programozási nyelvet 24 óra alatt) az jó, de egyébként az a legjobb ha az alapokat más nyelven megtanulod, és angol tutorial videókat nézve tanulod a C++-t. Én C#-et tanultam, majd a 24 órásat olvastam, és most viszonylag jól is meg a C++.
2013. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

y lemaradt a meg'y'-ről...

Még hozzáteszem, hogy a Dev-C++ is borzalmas, olyan mintha más nyelv lenne(amit fordít).

2013. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A visual studio borzalmas"

Az.. a világ legjobb IDE-je, a codeblocks ahhoz képest egy notepad :D

2013. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Computerbooks: programozzunk C++ nyelven!
2013. jan. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Előtte kéne valami alap, a C++ nem a legegyszerűbb nyelv. Ezzel párhuzamosan az angolt ha kő kövön nem marad, akkor is kötelező megtanulni, az sokat segít (pontosabban nélküle csak szívás + garantáltan nem kapsz szakmában normálisabb cégnél munkát)

A Visual studio leszarozása nekem is kicsit furcsán hangzik, nem véletlenül lett a világ legeltejedtebb IDEje.

2013. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 6. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!