Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnék legegysserűbben...

Hogyan tudnék legegysserűbben egy egyszerű Android alkalmazást megcsinálni?

Figyelt kérdés

Egy nagyon egyszerű androdi alkalmazést szeretnénk létrehozni, ami csak szöveges tartalom (novellák, versek).

Letölöttem SDK-t és ezzel az Eclipssel próbálkozom, de nagyon nehéznek tűnik, pedig angolul is tudok, olvasgatom a google saját developer doksijait, weblapszerkesztésben (inkább csak html, css, kis php) jü vagyok. dreamweavert jól tudom használni. Mégis, ez valahogy baromi nehéznek tűnik.


Az egész semmi más nem lenne, mint pár kategória, azokon belül meg a novellák, szöveges tartalom. Az egész html formatumban megvan, gyakorlatilag csak egy az egyben át kellene tenni androdis alkalamazás formába. Tudna valaki valamit javasolni, esetleg egy jó magyar leírást, tanácsot, hogyan kezdjek neki? Nagyon köszönöm!



2013. jan. 6. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy csináld meg valami hétköznapi formátumban, mondjuk fogd össze egy HTML frame-es oldallal meg egy menüvel az írásokat.

Vagy tanulj meg programozni.

Nem akarok bunkó lenni, de "tudok angolul", "weblapszerkesztésben jó vagyok" (de mondjuk HTML-en kívül máshoz nem értesz), "dreamweavert tudom használni" nagyon, de nagyon kevés ahhoz, hogy te magad értelmes Android-alkalmazásokat írj.

(Továbbá egy kicsit írj helyesebben.)

2013. jan. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért tűnik neked nehéznek mert Java-ban kell írni, és ha csak webprogramozásban vagy jártas, akkor írj egy HTML fájlt, amibe leírod amit akarsz, az offline-on is tud menni.
2013. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!