Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek az első linken...

Szerintetek az első linken levő programba mennyivel hamarább tudnék beletanulni mint a második és harmadik linken levőbe és az első linken szereplő programot ha megveszem akkor kereskedelmi forgalomba hozhatom?

Figyelt kérdés

Olyan kéne ami 3D re is egyszerű.

Gyenge de haladónak mondható c++ tudásom van.


[link]

[link]

[link]


Szeretnék játékot készíteni a legegyszerűbb módon.

De nem szeretnék megírni semmit sem a nulláról.

Mert azt úgysem tudnám.


c++ ban csak a fekete konzol ablakba programoztam.

Olyan apróságokat amiket a tanárok szoktak feladni a diákoknak.És tudom az OO nyelvi elemei is. :)


2013. febr. 2. 00:58
 1/4 A kérdező kommentje:
És ezek közül a legkönnyebbe lehet olyat hogy egymás ellen játsszak valakivel az interneten keresztül?
2013. febr. 2. 01:13
 2/4 anonim ***** válasza:

"Gyenge de haladónak mondható c++ tudásom van."

Ez így már önmagában paradoxon. Mintha azt mondanám, hogy alacsony vagyok, de magas.


"c++ ban csak a fekete konzol ablakba programoztam.

Olyan apróságokat amiket a tanárok szoktak feladni a diákoknak.És tudom az OO nyelvi elemei is. :)"


Biztos vagy ebben? Nem akarom elvenni az önbizalmadat, de ha nem tudod a választ kapásból az olyan kérdésekre, mint pl. mire jó a virtuális destruktor, mi a különbség a public, private, protected öröklődés között, mi az a "diamond problem", akkor nem vagy tisztában az OO-val.


Egyébként a kérdésed kicsit értelmetlen.. szerintem te arra gondolsz, hogy a Game Maker-el készített játékokat eladhatod-e. A válasz igen.


Viszont a Unity 3D-nél a free verzióval készített programok is kereskedelmi forgalomba hozhatók.(Más kérdés, hogy ott fog figyelni a játékban a Unity logo, ami nem annyira profi:))


A Game Editor az meg GPL license, szóval az teljesen korlátozásmentes(ami azért nem teljesen igaz, de lényegtelen részletekbe kár belemenni).

2013. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Biztos vagy ebben? Nem akarom elvenni az önbizalmadat, de ha nem tudod a választ kapásból az olyan kérdésekre, mint pl. mire jó a virtuális destruktor, mi a különbség a public, private, protected öröklődés között, mi az a "diamond problem", akkor nem vagy tisztában az OO-val."


Ezek közül csak azt nem tudom,hogy mi a diamond problem.

De semmibe sem kerül megnéznem.

Amúgy kösz adtam zöld kezet.


De ennek a game maker studiót meg is lehet venni.

Azzal is majd ugyanúgy árulhatom majd a játékot?

2013. febr. 2. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy igen :) Mi értelme lenne amúgy, ha nem adhatnád el a játékot? :)
2013. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!