Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 15 evesen mibol tudom megallap...

15 evesen mibol tudom megallapitani, hogy tenyleg van-e tehetsegem a programozashoz?

Figyelt kérdés

Kb. 5 eve erdekel az informatika, fokent a programozas. Most kilencedikes vagyok, C++-t tanulunk. Az osztalyban(Kolozsvar valoszinuleg legjobb magyar (info)liceumaban vagyok-Bathory) oldott feladatok konnyen mennek es nem sokon mulott, hogy Kolozs-megyeben 3. legyek a megyei olimpian...

Nagyon elvezem a programozast, ezzel szeretnek foglalkozni felnott koromban. Honnan tudnam megtudni, hogy tenyleg van-e tehetsegem hozza? Mi az, amit ha ebben a korban megtudok csinalni C++-ban, akkor "kijelentheto, hogy van bennem valami"? Nem csak egy egyszeru, mezei programozo szeretnek lenni, ugy nem lenne ertelme.

Nem vagyok egy zseni, de jol megy a matek, es szerintem logikam is van.


2013. márc. 4. 21:53
1 2 3
 21/21 Srapnel ***** válasza:
19-es: Az 5,5 év elég kevés. Az meg, hogy architect vagy, az pont lehet egy "betanított" architect is. Láttam én már idomított J2EE architecteket. Mielőtt magadra vennéd, ne tedd. Biztos nagyon jó vagy abban, amit csinálsz, de 5,5 év az bizony még éppen a pályakezdő időszak vége után van nem sokkal. A zseniségen meg nem érdemes sokat agyalni, mert nehezen megfogható.
2013. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!