Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Vette már meg innen vki a...

Vette már meg innen vki a C/C++/más prog. Nyelv szabványát? Válaszolnátok erre a pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Hol vetted meg? Gondolom interneten keresztül, melyik weboldalról?


Hogy fizetted ki? PayPal?


Kinyomtatott verziót is meg lehet venni, vagy csak digitális PDF-et kaphatok?


Lehet h baromság, de vhol azt olvastam hogy a C99 (C nyelv, 1999) szabványát ingyenessé tették. Ez azt jelenti hogy a hivatalos weboldalukról fizetés nélkül le lehet tölteni a PDF-et? Kinyomtatott verzió beszerzése lehetséges (C99)?


Nagyon megköszönném ha segítenétek ebben a pár kérdésben, üdv


2013. márc. 7. 14:58
 1/8 iostream ***** válasza:
100%
Miért nem mész föl a hivatalos weboldalra, és szerzed be ezeket az infókat?
2013. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudok angolul, azzal nem lesz gond de legalább annyiban segítenél hogy mégis melyik weboldal? ansi.org? iso.com? ezek csak tippek.
2013. márc. 7. 15:36
 3/8 iostream ***** válasza:
Annak a szabványügyi szervezetnek az oldalát kell megkeresni, amelyik által kiadott szabványra vagy kíváncsi. Abban, hogy a C/C++/más nyelv szabványa melyiknél lett bejegyezve, pl a wikipédia lehet a segítségedre.
2013. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ISO/IEC 14882:2003(E) Programming Languages - C++


Erre lenne szükségem. Az ansi.org webáruházában kerestem, ott nem találtam meg.


www.nssn.org-n megtaláltam


[link]


De sajnos azt írja a tartalmat törölték vagy mással helyettesítették.


[link]


Írok majd nekik E-mailt, de valószínűleg esélyem sincs a 2003-as szabvány megvásárlására?

2013. márc. 7. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

azaz->

[link]

2013. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor ez most azt jelenti hogy a C++ 2003-as szabványát nyilvánossá tették és amit belinkeltél az halál komolyan a teljes 2003 standard, nem csak draft?


Nagyon köszönöm az eddigi válaszaitokat.

2013. márc. 7. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Még két helyen találtam meg ugyanezt, a draftokba pedig általában beleírják az első oldalon, hogy azok.
2013. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, üdv
2013. márc. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!