Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C# vagy C++? Bővebben a...

C# vagy C++? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés
Hobbi szinten szeretném tanulni játékok töréséhez (nem crack készítéshez), C# -ot kb egy éve tanulok sulis szinten, ilyen témával kapcsolatban még nem néztem utána mit tudok benne alkotni. C++ -t pedig nem tanultam még de rengeteg könyv és tutorial van hozzá, angolból pedig van nyelvvizsgám tehát nem lenne nagy gond ha olvasgatnék. Még az is érdekelne hogy keretrendszerükben milyen lényeges különbségek vannak ehhez a témához kapcsolódóan (memória elérések pl)

2013. márc. 17. 15:20
 1/6 iostream ***** válasza:
0%
Mit értesz játékok törésén?
2013. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég sok mindent, például ESP -t szeretnék csinálni, nézegettem c++ forráskódokat hozzá az viszonylag egyszerűbbnek tűnik. (játékos keresése adatok kiírása, csak ehhez még D3D vagy más megjelenítés is kéne akkor már), De kezdésnek ennél egyszerűbbre gondoltam, pl.: scripteket egy játékhoz, ha valami történik mondjuk meghív a játék egy hangeffektet akkor reagáljon rá egy előre megírt módon.
2013. márc. 17. 17:03
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem a megvalósításhoz akarok tippet kapni, azt nagyjából már elképzeltem. Csak annyi érdekel melyik nyelv a jobb erre a célra, C#-ot már ismerem valamennyire, könnyebb lenne hozzátanulnom. De ha erre nem terjed ki a .net akkor inkább átnyálazok pár C++ könyvet és fórumot.
2013. márc. 17. 17:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg még annyit tudok hozzátenni, hogy AutoIT-ben írt trainereken kívül nem más hasonlót még nem készítettem.
2013. márc. 17. 17:10
 5/6 anonim válasza:

Szerintem a C++ inkább ami neked kell. Az tartalmaz minden rendszerközeli dolgot.

A C#-ot én leginkább adatbázis kezelés, .NET és a vizuális felület HTML-szerű kezelése miatt használom.

2013. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
C#-ból én is ezeket tanultam eddig, gondolom tanárnak meg van rá az oka. Már elkezdtem utána nézni c++ -nak és össze is kapartam saját progit azóta, köszönöm a választ.
2013. márc. 21. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!