Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudom ezt megvalósítani...

Hogyan tudom ezt megvalósítani? (c#)

Figyelt kérdés
Adott egy program, amely egy játékostól elkéri az adatait, tehát játékbeli neve, népsége, katonáinak száma. Ez idáig tökéletesen rendben van. Ahol elakadtam, az az adatok felhasználása. Ezeket a számokat szeretném átkonvertálni int-té, mely egy adott érték alatt kilépteti a felhasználót a programból, mert nincsenek meg neki a tgf feltételek. Viszont ha megvan, akkor a program megköszöni a jelentkezését, és elküldi nekem az adatait a felhasználónak valamilyen módon. Monjuk e-mail, vagy egyéb. Ez hogyan valósítható meg? Tudom, nagyon bonyolult az adatok elküldéses része, viszont már az is segítség, ha csak szerkezetileg kapok róla egy kis ízelítőt. Köszönöm!
2013. márc. 28. 12:47
 1/2 A kérdező kommentje:
a while ciklus már megvan.
2013. márc. 28. 15:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Most ez egy konzolos alkalmazás vagy mi?

Ha igen a számokat kérd be int-ként és nem kell átalakítani sem. Kell egy if, ahol ha (x< nagyobb a népessége vagy akármi), akkor az adatokat meg mentse ki egy file-ba. Ha nem ragaszkodsz az e-mailhez.

2013. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!