Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy oldható meg? (többi lent)

Hogy oldható meg? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok,hogy lehet azt megcsinálni php-ban hogy meg számolja, hogy mennyien klikkelnek az oldalra? Az is elég ha csak egy változóban elmenti hogy az adott oldal hányszor volt megnyitva... Köszi előre a választ!

2013. ápr. 3. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor valaki rámegy, akkor egy adatbázisban meg kell növelni egy értéket és annyi.
2013. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, innen sikerülni fog :)
2013. ápr. 3. 15:35
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha valaki valami hasonlót akar akkor itt van a kód, kicsit egyszerűbb mint adatbázisban...:


<?php



$ize = 'i ';

$file = fopen("/felmeres.txt", "a");

fwrite($file, $ize);

echo 'Koszonom, felmeres elkeszult!'



?>

2013. ápr. 3. 16:07
 4/6 Djjjozsiiiii ***** válasza:
lehet egyszerűbb adatbázisban, csak egyedi klikkeléseket képtelenség benne hatékonyan megoldani. Mi lenne ha egy már kész statisztikai programot tennél adott oldalra? Bár vannak problémái, de egy google statistic is bőven elég lenne ahhoz, hogy hányan klikkeltek az oldalra. A fájloknál arra is vigyázz, hogy amikor egy user megnyitja a fájlt, írásvédetté válik, lehet elszáll a programod. Így aztán inkább a file_put_contents() és file_get_contents() függvényekkel nyitogasd a fájlodat.
2013. ápr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Djjjozsiiiii ***** válasza:
úgy akartam írni, hogy lehet egyszerűbb fájlokkal, csak egyedi klikkeléseket képtelenség hatékonyan, ellenben adatbázissal sokkal egyszerűbb.
2013. ápr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem ez csak addig kellett, hogy kb.re megnézzem mennyi klikk van az oldalra 5 perc alatt :) nekem ez a megoldás is bőven jó volt :) persze lekérdezhettem volna az ip címet, mentettem volna adatbázisban és ha megint klikkel akkor figyelmen kívül hagyhattam volna a klikkelését és nem számolom bele. de nekem ez is elég volt :D
2013. ápr. 7. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!