Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ kezdőknek: tudtok olyan...

C++ kezdőknek: tudtok olyan weboldalt/könyvet ami a legalaptól tanít? És milyen fordítókat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretném megtanulni a c++ -t. A lényeg: előtte foglalkoztam lazarussal így van róla elképzelésem. A kérdésem a következő : milyen weboldalakat / (online vagy nem online ) könyveket ajánltok ami ténleg a legeslegalaptól ezdi meg a tanítást. Magyarul teljesen elmagyaráz mindent, elkezdve onnan hogy mit jelent a {} -k. ( rájöttem már hogy a pascalban lévő begin -t és end. -et helyetesítik, de ezt leírva sehol nem láttam ) weboldal pl.: [link] itt le van minden írva a legeslegalaptól, feladatok vannak stb... másik kérdésem hogy kérlek linkeljetek be nekem egy c++ fordító programot windows - hoz , amit letudok tölteni ingyenesen teljes verzióút. Előre köszönöm a válaszokat ! :)

2013. ápr. 20. 16:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
most nézem rengeteg helyes írási hiba van benne :D
2013. ápr. 20. 16:21
 2/12 anonim ***** válasza:
antikvarium.hu
2013. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
C++ 24 óra alatt, a sorozat többi része kaka, de ez tényleg jó, viszont ha komolyabban bele akarsz mélyedni, akkor később be kell szerezned egy másik könyvet.
2013. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát bele olvastam de semmit nem értettem ( online ) nincsenek az alapok leírva... nekem nem tetszett az a könyv
2013. ápr. 20. 17:40
 5/12 A kérdező kommentje:

más? és:

vagy weboldalt linkeljetek ahol magyarul levannak írva a dolgok

vagy EGY ADOTT könyvnek a linkjét

vagy egy fordítót, hozzá linkkel

2013. ápr. 20. 17:42
 6/12 iostream ***** válasza:
google://mingw+download
2013. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ez micsoda volt utolsó ?
2013. ápr. 20. 18:32
 8/12 iostream ***** válasza:
Próbáltalak elküldeni, hogy keress rá a mingw download kifejezésre.
2013. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ja ok, köszi, és a könyv v. weblappal hogy állunk ? nincs vlaki aki tud egy alapoktól tanító könyvet ?
2013. ápr. 20. 19:27
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


És láss csodát találsz online-t meg nem online-t is. Javaslom a ComputerBooks: Programozzunk C++ nyelven c. könyvét.


Fordítónak GCC, ha értesz a DOS-hoz MinGW, ha nem akkor Dev-Cpp. Googleba beírod, 1. találat.

2013. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!