Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kell megírni ezt a...

Hogy kell megírni ezt a programot?

Figyelt kérdés

Ezt kaptuk órán de hozzá se tudtam szagolni .

[link]

ebből az utolsó feladat . illetve ebből a nyersből dolgoztunk [link]

Nagyon kellene a segítség mert elég fontos. előre is köszi


2013. ápr. 23. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem írja milyen nyelven kell!!!
2013. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tegyél fel rendes kérdést b*zdmeg, megcsinálni senki nem fogja helyetted.
2013. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mivel én c++ tanulok ezért ha segítséget kérek valószínűleg az általam ismert nyelven fogok kérni.
2013. ápr. 23. 22:40
 4/15 A kérdező kommentje:
igazából a beolvasásnál a különböző hosszúságnál vannak problémák onnan már csak töm műveletek főként .
2013. ápr. 23. 22:41
 5/15 anonim ***** válasza:

"mivel én c++ tanulok ezért ha segítséget kérek valószínűleg az általam ismert nyelven fogok kérni."

Nyilván mi meg kiszopkodjuk a kisujjunkból, hogy milyen nyelven tanulsz.

Akkra újra: kérdést tegyél fel, ne a feladatsort hányd ide.

2013. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ilyen stílussal,miért vegye itt bárki is a fáradtságot h ránézzen a házi feladatodra?!Old meg ahogy tudod.

Nem mellesleg ez nem kérdés,hanem te elvárnád h vki helyetted megcsinálja a feladatot.Ha itt van esze bárkinek is lesz@rja a fejed.

2013. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó oké úgy gondoltam hogy ez az oldal arra van hogy segítséget kérek amit most ( ha nem is annyira hihető ) nagyon fontos. Ha valaki tud segíteni a bekérés megírása és tömbe rendezésben azt nagyon szépen megköszönöm .
2013. ápr. 24. 07:45
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi a probléma a feladat egyáltalán nem nehéz...

Végigveszem a felaatokat, hogy mit kell megcsinálnod.

1. do while ciklusban getline függvénnyel beolvasod a fájlt egy tömbe, de lehet struktúrába is, izlés dolga.

2. minden egyes getline eljárás után növeld meg egy változó értékét. Ha kiléptél a ciklusból kíratod a változót.

3. bekéred a megadott adatokat, majd egy keresési algoritmussal tökmind1 melyik fajtával. A keresés eredményét tárold egy másik tömbbe, és ezt a tömböt írasd ki utána. Javaslom két lépésben csináld meg, először az osztályt tárold egy tömbben, majd abból keresd tovább az évfolyamot, persze ha ügyes vagy lehet egy tömböt használni az egészhez.

4. Egy másik keresési algoritmus, itt már elég egy primitiv. És gondolom a strlen függvény "hatalmas" problémát fog okozni, mert hogy annak kell a legnagyobbnak lennie a név oszlopban.

5. egy minimum keresési algoritmus, csak éppen ezúttal az osztálylétszámra keresel rá.

6. Ismét egy rendezési feladat. Remélem egyértelmű. a módszer ismét tök mind1.

7. strcpy, strcat függvényekkel meg lehet oldani ezt is, ezt nincs értelme részletezni.

8. Az azonosítóból állítsd elő a szükséges adatokat mert ugye elég sokat tartalmaz, és a karakterrészletre keres rá.

9. rand() függvény a feladat. ez sem megoldhatatlan

2013. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem értem mit nem értesz azon, hogy a "béna balf@sz vagyok, valaki írja már meg helyettem" nem segítségkérés.

A te problémáid 2 másodperc alatt kiguglizható részletes leírással és millió példával.

Ha ezekután már két napja kínlódsz a kódolással és valami még mindig nem jó, majd leírod a kódot és a hibaüzenetet/hibajelenséget, na az segítségkérés. Te egyszerûen csak egy lusta f@sz vagy, az ilyeneknek meg segítsen akinek két anyja van...

2013. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem minek megy valaki emelt színtűre, ha nem tud programozni, sem pedig googlizni.


Pedig standard algoritmusokról van szó. A függvénytáblámba benne van a pszeudokódja, nem mintha nem lehetne megtanulni őket...

2013. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!